PS4 Satıp XBOX One X'e geçmek

Gamepass olayi beni cezbediyor birde geriye donuk olma muhabbeti. Suan elimde ps4 pro var ama oyun alamiyorum. Plus deseniz gamepass den pahali hale geldi. Birinde 100 birinde 2 oyun verio ayda. Grafikler desen xbox one x de daha guzel görünüyor. Ps5 de ciksa yeni xbox da ciksa uzun vadede zaten alamiyacagim. Suan proyu elsen cikarip one x e gecme dusuncem var. Fikriniz nedir ? Birde apwx r6 ve waezone gibi online oyunlarda bf gibi cod gibi online oyunlarda oyuncu bulma da sorun yasar miyim gecsem ?

Warzone'de oyun bulması Max 20 sn oda maximum.
Apex'te oyun bulması Max 30 saniye.
Rainbow'da Max 1 dk da oyundasin.
Ogrenciyim baba. Ps4 5 sene once aldi . Ama artik 1 yildir konsola oyun alamiyorum. COK PAHLI OYUNLAR. Tamam tum arkadaslarim cevrem ps4 de ama ben bu konsolu ucuz yollu oyun oynamak icin almıştım. Xbox daha mi iyi gelir bana ne dersin ? Net fikir lazim bana be kardesim.

Ogrenciyim baba. PS4 5 sene once aldi. Ama artik 1 yildir konsola oyun alamiyorum. Cok pahlı oyunlar. Tamam tum arkadaslarim cevrem PS4'de ama ben bu konsolu ucuz yollu oyun oynamak icin almıştım. Xbox daha mi iyi gelir bana ne dersin? Net fikir lazim bana be kardesim.

Oyun oynamak istiyorsan ve çok para vermek istemıyorsan Xbox One X çekiyorsun birtane. 179 TL'ye Live Gold çekıyorsun. Onu 5 TL üçret ile Game passs Ultimate'ye çeviriyorsun. Bir yıl boyunca Online oynuyorsun her ay oyun geliyor Live Gold'dan +++ Game Pass ile zibilyontane oyun oynuyorsun. Oyunlara göz at boş oyunlar yok çoğu dolu dolu.Net yani.
İstersen bu üyeliği 3 seneye kadar fala çıkarıyorsun herhalde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı