PS4 satmadan önce ne yapılmalı?

Hesabından çıkış yap, şifresini değiştir. PS4 verilerini sıfırla. İçinde CD bırakmadığından emin ol. Bunlar yeterli olacaktır.

PS4 sıfırlayın o da şöyle:

PlayStation 4 sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

1. Adım: PlayStation 4’ün Ayarlar menüsüne girin. Ayarlardan PSN bölümüne tıklayın. PSN ekranında “Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir” seçeneği yer alacak bu seçeneği devre dışı hale getirin. Bu işlemden sonra PS4 yeniden başlayabilir.

2. Adım: PS4’ü ana sistem olmaktan çıkardıktan sonra Ayarlar>Sıfırlama>PS4 Sistemini Sıfırla bölümüne girin. Bu ekranda Hızlı ve Tam seçeneği yer alacak. Tam seçeneğini seçin. Bu seçenek ile PS4’te yer alan tüm oyun, içerik ve ayarlarınız silinecektir.

3. Adım: PS4 sıfırlama işlemi yaklaşık olarak 1 saat kadar sürecektir. Sıfırlama işleminin sonunda ise PS4 yeniden başlayacak ve kurulum ayarlarını yapmanız gerekecek.

PS4 sıfırlayın oda şöyle:

PlayStation 4 sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

1. Adım: PlayStation 4'ün Ayarlar menüsüne girin. Ayarlardan PSN bölümüne tıklayın. PSN ekranında “Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir” seçeneği yer alacak bu seçeneği devre dışı hale getirin. Bu işlemden sonra PS4 yeniden başlayabilir.

2. Adım: PS4'ü ana sistem olmaktan çıkardıktan sonra Ayarlar>Sıfırlama>PS4 Sistemini Sıfırla bölümüne girin. Bu ekranda Hızlı ve Tam seçeneği yer alacak. Tam seçeneğini seçin. Bu seçenek ile PS4'te yer alan tüm oyun, içerik ve ayarlarınız silinecektir.

3. Adım: PS4 sıfırlama işlemi yaklaşık olarak 1 saat kadar sürecektir. Sıfırlama işleminin sonunda ise PS4 yeniden başlayacak ve kurulum ayarlarını yapmanız gerekecek.

Bunla beraber içindeki oyunlar, kart bilgileri, Spotify hesapları vb. hepsi tamamen gidecek değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı