PS4 Slim halen alınır mı?

Sezer Çağın

Kilopat
Daha fazla  
Playstation hakkında hiçbir fikrim yok ben şunu sormak istiyorum. PS5 söylentileri var şu an hala PS4 slim alınır mı? Ancak bu soruyu şöyle açıklayabilirim, kalite farkı olarak sormuyorum görüntü vs. Mesela şimdi PES ve FIFA 19 çıkacak ve PS3 desteklemiyor. Yani PS3'de oynayamıyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer ki PS4 alırsam gelecek sene FIFA 20, 21, 22 gibi oyunlar PS4'ü destekler mi ve kaç yılına kadar oyunlar PS4'ü destekler? Sadece bir sene veya iki sene FIFA oynamak için almak istemiyorum çünkü. Umarım anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA için Xbox öneririm fakat PS4 alacaksanız bir hesaplama yapın ps3 ne zaman çıktı kaç tane fifa çıktı ps4'e de aşağı yukarı aynı sayıda çıkar ve ps5 ps4 slim gibi 1200 tl falan olmayacak 3000-3500tl hatta dolara bağlı olarak daha da fazla olabilir yani ps4 almanızı tavsiye ederim.

FIFA için Xbox öneririm fakat PS4 alacaksanız bir hesaplama yapın ps3 ne zaman çıktı kaç tane fifa çıktı ps4'e de aşağı yukarı aynı sayıda çıkar ve ps5 ps4 slim gibi 1200 tl falan olmayacak 3000-3500tl hatta dolara bağlı olarak daha da fazla olabilir yani ps4 almanızı tavsiye ederim.
Hocam 2020'de anlık olarak 8000TL :(

PS5 almanızı tavsiye ederim RTX var SSD desen uçuyor teknik özellikleri de güzel bir de bazı PS4 oyunları PS5'te oynanabilecek büyük ihtimal Spider-Man God of War falan gelir konsol çıksın 3 yıl sonra falan almanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı