PS4 Slim için VGA dönüştürücü önerisi

Anunswin

Hectopat
Tam olarak hangisini alacağıma karar veremedim, önceden almıştım makine açılmadan kapanıyordu. Fan sesinden ve ışığından anladım, önerilerinizi bekliyorum.

MASTEK Hdmı To Vga Görüntü Ve Ses Aktarıcı Converter | Trendyol

Ben bunu kullanıyorum,başka bir model alacaksanız da Power girişinin olup olmadığına dikkat edin.Playstation çoğu dönüştürücüyü besleyemediği için görüntü alamayabilirisiniz.Bu yüzden power girişine kabloyu takıp (Modelden modele değişiyor android girişli olanı var,mini usb girişli olanı var...) diğer ucunu da ps4'e takarak çalıştırabilirisiniz.

MASTEK Hdmı To Vga Görüntü Ve Ses Aktarıcı Converter | Trendyol

Ben bunu kullanıyorum, başka bir model alacaksanız da Power girişinin olup olmadığına dikkat edin. PlayStation çoğu dönüştürücüyü besleyemediği için görüntü alamayabilirisiniz. Bu yüzden Power girişine kabloyu takıp (modelden modele değişiyor Android girişli olanı var, mini USB girişli olanı var...) Diğer ucunu da PS4'e takarak çalıştırabilirisiniz.

USB Power yazan yer sanırım güç bölümü sizde ki de Slim modeli mi?
Güç girişi normal USB sanırım.

Adaptör çıkıyor mu peki?

Benimki de alim modeli. Bu dönüştürücünün güç girişi, mini b stilinde. Kutunun içerisinden bir adet çıkıyor.
Benimki de alim modeli. Bu dönüştürücünün güç girişi, mini b stilinde. Kutunun içerisinden bir adet çıkıyor.

Yani şöyle söyleyeyim bu kablonun gücü alması gereken ne oluyor eğer onu da internetten aldıysanız link atarsanız çok sevinirim.

Adaptör çıkıyor mu peki?

Yani şöyle söyleyeyim bu kablonun gücü alması gereken ne oluyor eğer onu da internetten aldıysanız link atarsanız çok sevinirim.
Adaptör çıkmıyor sadece kablo çıkıyor.Mini b stilinde bir ara jablo,bir ucu mini b diğer ucu usb.Mini b olan kısmı çeviriciye,diğer kısmı Ps4 e yada güç alabileceği bir yere takıyorsunuz.Beslemesi için.

Adaptör çıkmıyor sadece kablo çıkıyor. Mini b stilinde bir ara jablo, bir ucu mini b diğer ucu USB. Mini b olan kısmı çeviriciye, diğer kısmı PS4'e ya da güç alabileceği bir yere takıyorsunuz. Beslemesi için.

Anladım yardımınız için çok teşekkür ederim alıyorum.
Adaptör çıkmıyor sadece kablo çıkıyor. Mini b stilinde bir ara jablo, bir ucu mini b diğer ucu USB. Mini b olan kısmı çeviriciye, diğer kısmı PS4'e ya da güç alabileceği bir yere takıyorsunuz. Beslemesi için.

Sipariş verdim umarım düzgün çalışır siz kablonuzu güç alacağınız başka bir şeye mi takıyorsunuz yoksa PS4 mi?

Son düzenleme:
Ben direkt PS4'e takıyorum ama birkaç kere prize taktığım da olmuştu. Sıkıntı yaşamadım.

Adaptör geldi sorunsuz bir şekilde şu an oyunları açıyor ve oynatıyor ancak hopörleri ses yerine bağlamama rağmen ses gelmiyor ne yapmalıyım.
Ben direkt PS4'e takıyorum ama birkaç kere prize taktığım da olmuştu. Sıkıntı yaşamadım.

Monitörüm de ses girişi yok.

Pardon dönüştürücüyü şarja takacağım diye hoparlörün fişini çekmişim ödev yapıyordum da hemen bakıp kapatacaktım acele işe şeytan karışır derler :D.

Son düzenleme:
Adaptör geldi sorunsuz bir şekilde şu an oyunları açıyor ve oynatıyor ancak hopörleri ses yerine bağlamama rağmen ses gelmiyor ne yapmalıyım.

Monitörüm de ses girişi yok.

Pardon dönüştürücüyü şarja takacağım diye hoparlörün fişini çekmişim ödev yapıyordum da hemen bakıp kapatacaktım acele işe şeytan karışır derler :D.
Hocam ben de mesajınızı şimdi gördüm :D

Geri
Yukarı