PS4 Slim kaç yıl daha PES ve FIFA çıkar?

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kaç yıl daha pes ile FIFA çıkar PS4 Slim'e? PS4 Pro'ya özel pes ile FIFA çıkar mı? PS4 Slim'e GTA 6 çıkar mı? Ya da PS4 Pro'ya. 3 yıl sonra PS5 almayı düşünüyorum PS4 Slim beni 3 yıl idare eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Oynadığım 3 oyun var özel oyunların bazılarını oynadım GTA 5 FIFA ve pes oynuyorum artık sadece.

Eder hocam. PS3 için FIFA serisi 2007-2019 olarak çıktı diye biliyorum. 2019 ile veda ettiler. PS4 için daha gelir.

GTA 6 için geleceğini zannetmiyorum. Büyük ihtimalle PS4 ve Xbox One serisini atlayacak.

Arkadaşlar kaç yıl daha pes ile FIFA çıkar PS4 Slim'e? PS4 Pro'ya özel pes ile FIFA çıkar mı? PS4 Slim'e GTA 6 çıkar mı? Ya da PS4 Pro'ya. 3 yıl sonra PS5 almayı düşünüyorum PS4 Slim beni 3 yıl idare eder mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Oynadığım 3 oyun var özel oyunların bazılarını oynadım GTA 5 FIFA ve pes oynuyorum artık sadece.

Peki 3 yıl sonra PS5 mi almalıyım Slim kasa mı eğer çıkarsa? Ama PS5 Slim dijital sürüm çıkmazsa düz PS5 dijital alırım ama 2.el almam çünkü artık sıfır ürün almanın keyfini yaşamak istiyorum. Bir de harçlıklarımı biriktirip yazları çalışıp 3 seneye PS5 parası kazanır mıyım sizce? 16 yaşındayım çalıştığım zaman günlük 30-40 TL akıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bence de. PS4 daha çok gider hocam rahat olun 3-4 senesi garanti var.

Teşekkür ediyorum hocam.

Slim sizi 3 yıl idare eder. FIFA, PES vs daha gider onlar endişelenmeye gerek yok. GTA6 zaten yüzde 90 oranda çıkmaz ama çıkarsa desteklemeyebilir.

Geri
Yukarı