PS4 Slim nasıl daha iyi soğur?

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 30-40 TL arası Letgo'dan veya internetten alacağım laptop soğutucu mu PS4 Slim'i daha iyi soğutur? Yoksa bu linkteki ürün mü? Laptop soğutucu alttan soğutacak bu ürün üstten soğutacak Everest Efn-482 Metal Usb Vantilatör | Trendyol
Arkadaşlar 30-40 TL arası Letgo'dan veya internetten alacağım laptop soğutucu mu PS4 Slim'i daha iyi soğutur? Yoksa bu linkteki ürün mü? Laptop soğutucu alttan soğutacak bu ürün üstten soğutacak Everest Efn-482 Metal Usb Vantilatör | Trendyol

Şu anda altında 4 tane kapak var hava akımı oluşturdum.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    163,8 KB · Görüntüleme: 97
Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir içi açılıp bakım (termal macun yenileme, toz temizleme) yapılmadıysa ısınıyor olabilir.

Uzun süredir içi açılıp bakım (termal macun yenileme, toz temizleme) yapılmadıysa ısınıyor olabilir.

İçini bir ay sonra temizledim üst kapağını kaldırıp 2.el aldım cihazı 2 yıllık cihaz ilk sahibinden aldım benim soruma cevap verebilirseniz iyi olur.

Öncelikle ben de ps4 slim kullanıyorum. Cihazın altında ya da üstünde hava giriş çıkışı sağlanacak bir yer göremedim. Alttan koyulacak laptop soğutucusunun da o vantilatörün de faydası olacağını sanmıyorum. O vantilatörden yazın bilgisayar masasına koymak için almıştım ve kendi bile hayrı yoktu.

PS'ler için özel soğutucular var onlardan kullanabilirsiniz.

Nasıl yani pahalıysa alamam öğrenciyim.
Üstümdeki arkadaşında dediği gibi hava girişi ve çıkışı yoksa hiçbir işe yaramaz.

Kapaklar işe yaradı ama.
Üstümdeki arkadaşında dediği gibi hava girişi ve çıkışı yoksa hiçbir işe yaramaz.

Kapaklar işe yaradı ama.

Öncelikle ben de PS4 Slim kullanıyorum. Cihazın altında ya da üstünde hava giriş çıkışı sağlanacak bir yer göremedim. Alttan koyulacak laptop soğutucusunun da o vantilatörün de faydası olacağını sanmıyorum. O vantilatörden yazın bilgisayar masasına koymak için almıştım ve kendi bile hayrı yoktu.

Kapaklar işe yaradı ama.
PS'ler için özel soğutucular var onlardan kullanabilirsiniz.

O vakumları diyorsanız o cihazı yakar dik standlarda 100 TL'den başlıyor.

Şu anda altında 4 tane kapak var hava akımı oluşturdum.

2 side PS4 Slim'ini bozar eğer ısıtacak bir şey istersen Fiat'lar şöyle hem onlar PS4 soğutucu değil bu aşırı saçma bir fikir ve insanlar ısınma sorunun olduğunu anlamışlar o yüzden sana tavsiye vermişler bence bu kadar kızma ve bence ağleti soğutucular sıkıştırarak koyuyor o yüzden pek sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı