PS4 Slim ne kadar eder?

Siz iyice kafayı yediniz ne 5K'sı benimki 1TB 2kol FIFA 20 var o bile 5 6K eder.

Ederi en fazla 3.5k hadi imkansız olsa gerek 4K onunda üstünü kimse vermez zaten kaç yıllık cihaz.

Benim 5 yıllık 1TB PS4 Slim cihazıma 4000 lira nakit teklif ettiler. Bu arkadaşın oyunu var cihazının garantisi var 3500-4000 eder çok rahat.

3.7 3.8 falan eder.

Siz iyice kafayı yediniz ne 5K'sı benim ki 1TB 2kol FIFA 20 var o bile 5 6K eder.

Ederi en fazla 3.5K hadi imkansız olsa gerek 4K onunda üstünü kimse vermez zaten kaç yıllık cihaz.
Bile derken ?
Aynı cihaz sadece alan farkı var ve bende daha çok oyun var. Seninki 5-6 bin ederken benimkine 4 bin mı verirler? Seninki altın kaplama herhalde.

Hocam çift kol olsa çift kol yazardı bence bunuda düşünür herhalde
Çift kol var hocam zaten başında 2 kol yazmıştım.

Bile derken?
Aynı cihaz sadece alan farkı var ve bende daha çok oyun var. Seninki 5-6 bin ederken benimkine 4 bin mı verirler? Seninki altın kaplama herhalde.

Çift kol var hocam zaten başında 2 kol yazmıştım.

Tamam hocam koy istediğin fiyata, satılmazsa satılmaz satılırsa satılır uzatmanın mantığı yok,fiyat önerisi yapıyoruz tersliyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…