PS4 Slim ne kadar eder?

Fiyatlardan haberin vardır umarım ikinci eller 4.5k'dan başlıyor.
hocam fiyatlardan madem sizin haberiniz var neden soruyorsunuz ki ederi nedir diye

ps4 artık alınmaz hocam ben 4.5k 5k ona vericegimi 1,5k daha veririm en düşük 1050tili laptop alırım neredeyse bütün ps4 oyunlarını pynarım hepsi pcye cıkıyor zaten

hocam fiyatlardan madem sizin haberiniz var neden soruyorsunuz ki ederi nedir diye

ps4 artık alınmaz hocam ben 4.5k 5k ona vericegimi 1,5k daha veririm en düşük 1050tili laptop alırım neredeyse bütün ps4 oyunlarını pynarım hepsi pcye cıkıyor zaten
Garanti 2. Kol oyunlar gibi etmenler mevcut olduğu için soruyorum. Bin bilsende bir bilene sor.

Biri bilgisayar biri konsol.

Hocam fiyatlardan madem sizin haberiniz var neden soruyorsunuz ki ederi nedir diye.

PS4 artık alınmaz hocam ben 4.5k 5K ona vericegimi 1, 5K daha veririm en düşük 1050 Ti'li laptop alırım neredeyse bütün PS4 oyunlarını pynarım hepsi PC'ye cıkıyor zaten.

Konsol TR için bir nimettir 3-5k karşılığında bize çok şey sunuyor. PC alsan 6K ve 6K'ya aldığın PC bile artık bir işe yaramıyor.

Hocam 10 yıllık cihaz farkındayım da neden piyasanın altında satayım?
Kardeşim güzel kardeşim o piyasa diye tabir ettigin yeri kimse sallamıyor, hatta rastgele 10'unu favoriye al, 1 ay sonra ya biri satılmış ya da aynen duruyorlardır, pazarlık yok diyen adamlar bir anda 1-2k düşüyorlardır. Yani bir deli kuyuya taş attı diye deli olmaya gerek yok, kendi aklınla da bunun kararına varabilirsin. Kuzenim 2k'ye PS4 parlak+2 kol+82 oyunlu hesap(BF, COD, GOW, TOMB RAİDER, HİTMAN, SOULS SERİLERİ) aldı. Evet 2k çok düşük gibi ama alınabiliyor. Ayrıca böyle cihazları insanlar genelde tanıdık çevreden alırlar en azından benim denk geldiğim öyle. Yani uyguna bile satilmasi zor olabiliyor ama sen bilirsin. Umarım anlatabilmişimdir.

Kardeşim güzel kardeşim o piyasa diye tabir ettigin yeri kimse sallamıyor, hatta rastgele 10'unu favoriye al, 1 ay sonra ya biri satılmış ya da aynen duruyorlardır, pazarlık yok diyen adamlar bir anda 1-2K düşüyorlardır. Yani bir deli kuyuya taş attı diye deli olmaya gerek yok, kendi aklınla da bunun kararına varabilirsin. Kuzenim 2K'ye PS4 parlak+2 kol+82 oyunlu hesap(BF, CoD, GoW, Tomb Raider, Hitman, souls serileri) aldı. Evet 2K çok düşük gibi ama alınabiliyor. Ayrıca böyle cihazları insanlar genelde tanıdık çevreden alırlar en azından benim denk geldiğim öyle. Yani uyguna bile satilmasi zor olabiliyor ama sen bilirsin. Umarım anlatabilmişimdir.

2000'e bedava almış, ben 500 GB PS3'ü 1500'dü pazarlıkla 1300'e aldım.

Geri
Yukarı