PS4 SLIM Önerisi

157134

Kilopat
Makaleler
3
Malum doların uçtuğu bir dönemde yeni nesil oyunları denemek istiyorum fakat bilgisayar fiyatları çok pahalı bu yüzden playstation almayı düşünüyorum. Biraz bakındıktan sonr PS4 SLIM 1TB modelini almaya karar verdim. Ortalama fiyatı 2000 TL gördükten sonra Vatan'da 1700 TL'ye yanında oyunlu bir şekilde görünce şaşırdım. Acaba ben mi bir şeyleri eksik gördüm. Link aşağıda. Ucuz yerler tavsiye eder misiniz?

İki tane megapack çıktı ben birincisini almayı planlıyorum,ikisinin de linkini aşağı bırakayım.

İki tane megapack çıktı ben birincisini almayı planlıyorum,ikisinin de linkini aşağı bırakayım.

Kusura bakmayın yeni fark ettim. Stok bitmiş. Muhtemelen eski fiyat.

PS4 alın şaşmayın. 2. el düşünmenizi şiddetle öneririm. Temiz ve güzel ürünler bulabilirsiniz rahatlıkla.

Malum doların uçtuğu bir dönemde yeni nesil oyunları denemek istiyorum fakat bilgisayar fiyatları çok pahalı bu yüzden playstation almayı düşünüyorum. Biraz bakındıktan sonr PS4 SLIM 1TB modelini almaya karar verdim. Ortalama fiyatı 2000 TL gördükten sonra Vatan'da 1700 TL'ye yanında oyunlu bir şekilde görünce şaşırdım. Acaba ben mi bir şeyleri eksik gördüm. Link aşağıda. Ucuz yerler tavsiye eder misiniz?

Bir göz at derim.

Bir göz at derim.
Xbox One X pahalı biraz ya. Onun yerine bu nasıl olur?
İçindeki oyunlar güzel değil ama 1 yıllık EA Access ve 2 kol olması benim için avantaj.

Xbox One X pahalı biraz ya. Onun yerine bu nasıl olur?
İçindeki oyunlar güzel değil ama 1 yıllık EA Access ve 2 kol olması benim için avantaj.
Normalde Xbox One X 3000 TL civarında fakat Vatan'da 2500 TL'ye satılıyor. Oyun işi ise 3 aylık üyelik 6 liraya satılıyordu hatırladığım kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı