PS4 Slim temizleme nasıl yapılır?

siNch

Hectopat
Merhaba 2017'den beri PlayStation 4 Slim sahibiyim, hiç içini açıp temizlemedim. Hafif donmalar başladı, rahatsız edici seviyede değil, fakat temizlik yaptırmam gerekiyor mu? Yaptırmam gerekiyorsa İstanbul'dan bir yer önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkür ederim <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir video izleyerek yaparsın elin laptop sökmeye vs yatkınsa. Biraz fazla altından üstünden söküyorsun sadece, biraz göz korkutabilir. Ben ilk yaparken neye kadar güç uygulamam gerekir zorlanmıştım ama şimdi ikinciye gözüm kapalı sökerim. Güzelce macun+temizlik yaptıydım. Üst kapağı çatır çutur açmak en can yakan kısım diyebilirim. Gerisi vida sökme.

Yanlış bilmiyorsam ilk açışında siyah yuvarlak bir şeyler dökülecek onlar açıldığını belli ediyor en azından sosyalde öyle yazmışlardı. Öyle bir şey olması halinde panik yapmana gerek yok. Bir de daha iyi durmasını sağlıyor demişlerdi ama sanmıyorum niye düşsün ki o zaman.

Yanlış bilmiyorsam ilk açışında siyah yuvarlak bir şeyler dökülecek onlar açıldığını belli ediyor en azından sosyalde öyle yazmışlardı. Öyle bir şey olması halinde panik yapmana gerek yok. Bir de daha iyi durmasını sağlıyor demişlerdi ama sanmıyorum niye düşsün ki o zaman.
Öyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Arkada garanti etiketi var zaten, her türlü derinlemesine açmak için o etiketi söküp vidayı sökmen gerekiyor. Etiket de geçersiz oluyor, açıldığı anlaşılıyor. Yıllardır olay bu etiketi diye biliyorum ben, ilk defa duydum.

Öyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Arkada garanti etiketi var zaten, her türlü derinlemesine açmak için o etiketi söküp vidayı sökmen gerekiyor. Etiket de geçersiz oluyor, açıldığı anlaşılıyor. Yıllardır olay bu etiketi diye biliyorum ben, ilk defa duydum.
Bir konu açılmıştı ben de öyle öğrenmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı