PS4 Slim vs Mat

Ahmet3447

Femtopat
Daha fazla  
PS4 Slim ve mat kasa kırdırılabilir mi? Kırdırılabilirse kırdırmalı mıyım ve PS4 Slim mi mat mı almalıyım?

Not: Oyunlara para veremem ama kırdırılamıyorsa mecbur yükletirim.
Ya da PS3 mü almalıyım?

PS4 Slim ve mat kasa kırdırılabilir mi? Kırdırılabilirse kırdırmalı mıyım ve PS4 Slim mi mat mı almalıyım?

Not: Oyunlara para veremem ama kırdırılamıyorsa mecbur yükletirim.
Ya da PS3 mü almalıyım?

Bu saatten sonra PS3 almanı hiç önermem alacağım diyorsan da mario gibi oyunları oynarsın.

Slim, Fat ve Pro’lar kırdırılabiliyor. Önemli olan cihaz versiyonu. 9.0 ve altı cihaza ihtiyaç var. ModdingWarfare ismli YouTube kanalından ilgili tüm bilgileri öğrenip kendiniz evde kolayca kırabilirsiniz. Yaşınız küçük, bilgisayarla/teknolojiyle aranız çok iyi değilse götürüp kırdırtırsınız.

Bence Pro alınsa daha iyi, o kadar bütçe yoksa Slim daha iyi olur ama Fat kasanın da çok bir farkı yok gerçekten ucuza düzgün bulduysanız. Cihaz üretim numaralarının (CUHA vs) farklı özelliklerini bilmiyorum. Onu daha bilgili arkadaşlar önersin.

Konuyla ilgili bloguma göz atabilirsiniz:

Bütçeniz varsa PS4 öneririm PS3'e kıyasla. Ama detaylı bilgi isterseniz PS3 ile alaklı bloguma göz atabilirsiniz:

Konuyla ilgili bloguma göz atabilirsiniz:

Bütçeniz varsa PS4 öneririm PS3'e kıyasla. Ama detaylı bilgi isterseniz PS3 ile alaklı bloguma göz atabilirsiniz:

Sence kırdırtmalı mıyım?

PS4 alacaksan kırmalısın bence.
PS4 bğtcen varsa PS3 bakma ama PS3 de kendi çapında iyi bir konsol.

Letgo'da dün sıfır PS4 Slim buldum adam 1300e satıyordu PS5 almak için satıyormuş anında satıldı.
PS4 alacaksan kırmalısın bence.
PS4 bğtcen varsa PS3 bakma ama PS3 de kendi çapında iyi bir konsol.

Peki hangi kasayı almalıyım.

Sen bilirsin sana şöyle özetleyim kuzenimde mat kasa var arkadaşımda slim kasa var diğer bir arkadaşımda pro kasa var kısaca her kasayı az çok deneyimledim ben slim öneririm ama mat kasada olabilir proda iyi ama bütçesi çok fazla slimde ve mat kasaya göre sen bilirsin ne almak istiyorsan onu al

Sen bilirsin sana şöyle özetleyim kuzenimde mat kasa var arkadaşımda Slim kasa var diğer bir arkadaşımda Pro kasa var kısaca her kasayı az çok deneyimledim ben Slim öneririm ama mat kasada olabilir Pro'da iyi ama bütçesi çok fazla SLI'mde ve mat kasaya göre sen bilirsin ne almak istiyorsan onu al.

Pro bence gereksiz gibi sadece bir üst modelli o kadar ben Slim almaya çalışacağım bulamazsam ya da çok ucuza bulursam mat da alabilirim.
Pro bence gereksiz gibi sadece bir üst modelli o kadar ben Slim almaya çalışacağım bulamazsam ya da çok ucuza bulursam mat da alabilirim.

Bence böyle sence.

Geri
Yukarı