PS4 Slim vs PC

Öncelikle merhabalar. Elimde 3000 TL para var oyun için toplama bilgisayar mı PS4 slim mi ? Eğer PS4 alırsam zaten elimde Mac Pro var onda işlerimi halledebiliyorum ama masaüstü alırsam hem oyunlar ucuz hem daha çok çeşit var karar veremiyorum. [emoji51] Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar. Elimde 3000 TL para var oyun için toplama bilgisayar mı PS4 slim mi ? Eğer PS4 alırsam zaten elimde Mac Pro var onda işlerimi halledebiliyorum ama masaüstü alırsam hem oyunlar ucuz hem daha çok çeşit var karar veremiyorum. [emoji51] Yardımcı olursanız sevinirim.
Ps4 pro alın. Sabırlı biriyseniz en güncel oyunlar dahi pc platformundan daha ucuza geliyor psn kampanyalarıyla. Elinizde iş için pc varsa tekrar pc gereksiz bana göre.

Yaklaşık 3 yıldır PS4'e sahibim. Ne yalan söyleyeyim bazen PC ye daha mı çok yatırım yapsaydım dediğim oluyor bazen de iyi ki PS4 sahibiyim diyorum. Bende şuan hem fena sayılmayacak bir PC hem de PS4 var. Ama sanırım benim olayım insan sahip olmadığını ister ve fazlasını arzular ya o şekilde olsa gerek. PS4'te şuan güzel Exc. oyunlar var ve daha da çıkacak. Eğer hiç Exc. oyunları izlemediysen veya oynamadıysan kesinlikle PS4 tavsiye edebilirim. Ama yok ben Competetive oyuncusuyum, arada GTA falan oynarım çok fazla AAA yapımlarla işim olmaz diyorsan konsol hiç senlik değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı