PS4 Slim'e çıkmayan oyun PS4 Pro'ya çıkar mı?

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
Diyelim FIFA 26 çıktı ve PS4 slime çıkmıyor fakat donanım farkından dolayı PS4 Pro'ya çıkıyor. Böyle bir şey mümkün mü?
PS4 Pro yerine 2-3 bin TL fark verip PS4 Pro almaya değer mi?
60Hz 1080p bir ekranda GTA 5, FIFA, pes, Mortal Kombat, Fortnite, CoD Warzone vb. oyunları oynayacağım.

Mümkün. Kesinlikle almaya değer.

Hocam düşündüğüm zaman PS3 modellerininde hepsine PES 19 çıkmadı en kötüsü ve en iyisi arasında bir fark olmadı, açıkçası günde 1-2 saat koltuğa uzanıp oyun oynayan ve grafikleri onemsemeyen biri için Slim ile Pro'nun çok fark edecegini düşünmüyorum, benim tek tereddüt ettiğim nokta diyelim 1-2 sene sonra çıkacak FIFA pes oyunlarının slimde kasması çünkü bazı PS Cafe'lerde bazi masalarda FIFA 23 kasıyor gibi tabii 24 saat açık kalan bakım yaptırılmayan makineler olduğunu düşününce biraz içim rahatlıyor.

Pro ve Slim aynı jenerasyonun ürünü olduğu için hayır. Birine çıkmazsa diğerine de çıkmaz.

Hocam peki diyelim FIFA 25 vb. çıktığında PS4 SLI'mde kasar mı? Veya ne kadar süre bu spor oyunları çıkar hikayeli oyunlar falan cok umurumda değil.

Hocam düşündüğüm zaman PS3 modellerininde hepsine PES 19 çıkmadı en kötüsü ve en iyisi arasında bir fark olmadı, açıkçası günde 1-2 saat koltuğa uzanıp oyun oynayan ve grafikleri onemsemeyen biri için Slim ile Pro'nun çok fark edecegini düşünmüyorum, benim tek tereddüt ettiğim nokta diyelim 1-2 sene sonra çıkacak FIFA pes oyunlarının slimde kasması çünkü bazı PS Cafe'lerde bazi masalarda FIFA 23 kasıyor gibi tabii 24 saat açık kalan bakım yaptırılmayan makineler olduğunu düşününce biraz içim rahatlıyor.

Hocam peki diyelim FIFA 25 vb. çıktığında PS4 SLI'mde kasar mı? Veya ne kadar süre bu spor oyunları çıkar hikayeli oyunlar falan cok umurumda değil.
PS4 desteği yavaş yavaş kesiliyor. Yeni çıkan bir spor oyununun kasacağını zannetmem ama FIFA 25e kalır mıyız emin değilim. Artık fark ettiysen yeni oyunlar sadece ps5e çıkıyor.

PS3 ve Xbox 360 neslinde bayağı uzun süre spor oyunları çıkmaya devam etmişti fakat kesin bir bilgi veremeyiz hocam. Performans olarak tabiki yeni nesil kadar olamaz fakat 30 FPS kilit oynatır gibi.

Geri
Yukarı