PS4 Spider-Man İndirilebilir İçerik Sorunu

o_ulcan

Kilopat
Oyun bugün elime ulaştı ve kargonun kutusunu açtığımda jelatini açmadan üzerinde Portekizce yazdığını farkettim. Forumlarda Portekizce olsa bile oyunu İngilizce oynayabileceğim yazıyordu. Ben de jelatini açıp PS4'e taktım ve şu an 5 GB'lik dosya iniyor. Ama şöyle bir şey var, diskin yanında gelen kağıtta bir kod var ve bunu PS Mağazısına girdiğim zaman "Ön ödemeli kart bu bölgede kullanılamaz." hatası alıyorum. Scamlendim mi acaba?

Oyunu Hepsiburada'da bir satıcıdan satın aldım. Satıcıyı forumda birçok kişi övmüştü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Portekiz de PAL kısmına giriyor diye biliyorum. Oyunu rahatça oynatması gerek. Yanında çıkan kod demo oyun vs. olabilir.

Portekiz de PAL kısmına giriyor diye biliyorum. Oyunu rahatça oynatması gerek. Yanında çıkan kod demo oyun vs. olabilir.

Portekizce fakat arkasında bir sürü Brezilya yazısı var, ve bölge yerinde ALL yazıyor. Aynı satıcıdan aynı anda Horizon: Zero Dawn Complete Edition almıştım ve o 2. Bölge geldi. Kodu hala kullanmadım ama üzerinde Lehçe yazıyor.

oVoYLq.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı