PS4 üzerinden oynadığım CoD Warzone hesabını PC battle.net'e geçirebilir miyim?

hodzic

Decapat
Bir sorum olacaktı. PS4 üzerinden CoD Warzone oynuyordum PC'ye geçtim PS4 üzerinden oynadığım hesabı PC'ye aktarma gibi bir imkanım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
kankam discordun varsa bize bi yardımcı olabilir misin
Tasdelen#5517
PS4 te coda girdiğin account u kullanırsan zaten oluyor.
Battle.net üzerinden hesabınızı eşitleyeceğini sanmıyorum çünkü Blizzard ve Activision firmaları birbirinden farklı firmalar. Attığım link üzerinden Battle.net hesabınızı Activision hesabınıza bağlarsanız hesabınızı kesin bir şekilde aktarmış olursunuz. Yine de yapamazsanız Discord üzerinden yazabilirsiniz: mg#7116
Birşeyi bağlaman gerekmiyor ps4 de girdiğin cod account u pc ye girince hesap zaten geçiyor.

ps4 ve pc den oynuyorum aynı hesaptan, ps4 den multiplayer i pc den oynayabilir miyim ?
ps4 ve pc den oynuyorum aynı hesaptan, ps4 den multiplayer i pc den oynayabilir miyim ?
Evet kendim PS4 te Modern Warfare oynayıp sonra PC de warzone'a geçince herşeyimin durduğunu fark ettim, evet geçiyor.
ps4 den oynadığınız modern warfare multiplayer i pc dende oynayabiliyor musunuz ?

Son düzenleme:

ps4 den oynadığınız modern warfare multiplayer i pc dende oynayabiliyor musunuz ?
Evet, oyunu PC platformunda da satın aldıysanız aynı hesapla ilerlemenize Warzone'da olduğu gibi multiplayerda da devam edebilirsiniz.

Bilgisayardan giriyorum oyuna 1 level playstationdan giriyorum normal levelım(41) yani ps4 deki accountum bilgisayara geçiremiyorum belki de söylediklerinizi yanlış yapıyorum Allah rızası için yardım ederseniz mutlu olurum .

Bilgisayardan giriyorum oyuna 1 level playstationdan giriyorum normal levelım(41) yani ps4 deki accountum bilgisayara geçiremiyorum belki de söylediklerinizi yanlış yapıyorum Allah rızası için yardım ederseniz mutlu olurum .

Bu sayfaya girip oturum açın. Sonra da "ACCOUNT LINKING" başlığı altından PSN ve Battle.net hesaplarınızı bağlayın. Yanlış hesaplar bağlıysa "unlink" seçeneği ile bağlantıyı kesin, ardından yeniden bağlayın.

Geri
Yukarı