PS4 ve 3070 PC için monitör önerisi

Bütçe
3000
Odyssey G5'de HDR600 destekliyor. Neden bazı sitelerde HDR10 yazıyor bilmiyorum ama kontrol ettim HDR600 desteği var. Ki HDR10 olsaydı bile ekstradan 700 TL'yi hakketmezdi.

Onun dışındakilere de bakarsanız sevinirim.
@Ardaaa11
Odyssey G5'de HDR600 destekliyor. Neden bazı sitelerde HDR10 yazıyor bilmiyorum ama kontrol ettim HDR600 desteği var. Ki HDR10 olsaydı bile ekstradan 700 TL'yi hakketmezdi.

Hocam renk gamı daha iyi, 16.7 milyon değil 1.07 Milyar renk, pivot ayak, daha iyi parlaklık seviyesi.

Diyorum ya işte hocam hakketmez o kadar farkı. Ayrıca attığınız modelin 60 FPS'de GTG tepkimesi süresi çok yüksek. Yani PS4 için hiç uygun değil.

Dediklerinize göre biraz kararsız kaldım. Peki attığım monster marka monitör sıkıntısı nedir sizce hem 32 inç hem 165 hz olması f/p açısından bana iyi geldi dediğiniz gibi bazı özelliklerine baktım hdr 10 ve 16 milyon renk olması eksi yönü ama acaba başka kötü özelliği var mıdır ?

2K için 32 inç önermem. Yakından oynuyorsanız özellikle 32 inç büyük bir eksi.

Dediklerinize göre biraz kararsız kaldım. Peki attığım Monster marka monitör sıkıntısı nedir sizce hem 32 inç hem 165 Hz olması F/P açısından bana iyi geldi dediğiniz gibi bazı özelliklerine baktım HDR 10 ve 16 milyon renk olması eksi yönü ama acaba başka kötü özelliği var mıdır?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar şu anlık PlayStation 4 için fakat ileride 3070 ekran kartına uygun monitör arayışındayım. 2K olması ilerisi için önemli bir kriter 144 Hz'den az olmaması gerek. Şu an bu monitörler düşünüyorum sizce hangisi daha ideal? Başka önerileriniz varsa açığım.
3K fiyat bandını geçmeyecek şekilde bunları düşündüm.

O Samsung monitör uzmezde yariyoldada bırakmaz. Başka modelleri boş verin onu alin.

Geri
Yukarı