Çözüldü PS4 ve PS5 aynı hesapta kullanılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Evet. Hesabiniz PS4 ozel bir hesap degil. Direkt PSN hesabi. Yani sorunsuz kullanbilirsiniz.
Daha detaylı anlatır mısınız?
Evet. Hesabiniz PS4 ozel bir hesap degil. Direkt PSN hesabi. Yani sorunsuz kullanbilirsiniz.
Şimdi benim akrabam bana PS4 Pro hediye etti. Bir kaç gün oynadım ve ertesi gün PS'yi açtım ve oyun yükleye bastığımda "PlayStation Networke Giriş Yapın" uyarısı aldım.
Akrabama sorduğumda ben PS5 aldım o yüzden aynı anda kullanamıyoruz dedi.
Şuan o PS5'te oynuyor. Ben hesaba girersem o oynayamaz mı? Ve PSN nedir bu konuları hiç bilmiyorum.

Daha detaylı anlatır mısınız?

Şimdi benim akrabam bana PS4 Pro hediye etti. Birkaç gün oynadım ve ertesi gün PS'yi açtım ve oyun yükleye bastığımda "PlayStation networke giriş yapın" uyarısı aldım.
Akrabama sorduğumda ben PS5 aldım o yüzden aynı anda kullanamıyoruz dedi.
Şu an o PS5'te oynuyor. Ben hesaba girersem o oynayamaz mı? Ve PSN nedir bu konuları hiç bilmiyorum.

Ikinizde birlikte Online olursaniz, birinizi atar. Ayri, ayri girmek istemezseniz, PSN kardeşligi yapin.
PSN kardesligi yapinca, onun oyunlari sizin hesabiniza gecer. Yani onun hesabina girmeden, oyunlari oynayabileceksiniz.
Siz neden onun hesabina giriyorsunuz? Oyunlari için mi? Hesabiniz yok diye mi?
(yanlisim varsa duzeltin)

Ikinizde birlikte Online olursaniz, birinizi atar. Ayri, ayri girmek istemezseniz, PSN kardeşligi yapin.
PSN kardesligi yapinca, onun oyunlari sizin hesabiniza gecer. Yani onun hesabina girmeden, oyunlari oynayabileceksiniz.
(yanlisim varsa duzeltin)
Hem hesap hem oyun.😂
(Yanlisim varsa duzeltin)

Ve PS4 ve PS5 ile PSN kardeşliği olur mu?
Birde benim kütüphaneme onun oyunları gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı