PS4 vs PC

PS4 vs PC

• PS4

• PC

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ps 4 bundan 8 yıl önce çıkmış bir teknoloji günümüzde şu an 3000TL satılıyor. Ve size oyunlarda maksimum 30 FPS verebilecek bir teknoloji eğer günümüz için konuşursak PC çok daha mantıklı ve karlı bir yatırım olacak. Ayrıca güncel olarak aldığınız bir PC size her alanda hizmet edebilecekken PS4 sadece oyun arada Netflix gibi hizmetleri var başka bir amacı yok.
Hocam 8 yıllık makinenin 2.eli 3000 Tl. Sıfırı şuan 5000'den yukarı başlıyor fiyatları.
Güncel olarak oy verin ve kendi tercihinizi verin, bana göre her yönden PC.
PC.

Yazmamışım kimse de belirtmemiş. Bir de bunun kullanım meselesi var sen 4K monitörde kullanacaksan ve 55 inç bir TV varsa elinde ve amacın oyunsa PC'ye bir 10K bayılırsın en az ama yok bana 1080'de yeter efendi efendi oynarım diyorsan 2K'lık bir PC bile işini görecektir.

Oyun konusundan baktığım için PS4 diyorum.
Ama PS4 özel oyunlar olmasa bir gamepad al PC'de oyunları oyna.

Oyun konusu içinde ölü bir makine kendisi 2016 sonra çıkan çoğu oyunu maksimum 30 FPS oynatabiliyor ama PC özelliklede PS4 satış bandında bulunan PC'ler çok daha yeni oyunlar 45-60 FPS civarı oynatabiliyor. Ve diğer alanları saymazsak.

PS4'ün ömrü bitiyor.
PS4'teki oyunlar çok daha pahalı.
PC'yi her iş için kullanabilirsiniz, PS4'ten oyun ve Netflix'e girersiniz.
PC'nizin bir parçası bozulsa değiştirebilirsiniz ama PS4 bu konuda daha sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı