PS4 Warzone Epilepsi'ye zararlı mıdır?

Doktorunuza danışın. Call of Duty serileri çok hızlı reaksiyon gerektiren, olayların çok hızlı olduğu ve patlama efektleri gibi ani değişimlerin çok hızlı olduğu bir oyundur. Oynarken terleyebilir ve kalp atışlarınız çok hızlanabilir. Epilepsinizi tetikleyebilir.

Oyunda hasar alındığında düşüğünde veya bomba patladığında aşırı renk patlamaları oluyor, oynamamanı tavsiye ederim. Umarım tedavin bir an önce biter. Geçmiş olsun.

Doktorunuza danışın. Call of Duty serileri çok hızlı reaksiyon gerektiren, olayların çok hızlı olduğu ve patlama efektleri gibi ani değişimlerin çok hızlı olduğu bir oyundur. Oynarken terleyebilir ve kalp atışlarınız çok hızlanabilir. Epilepsinizi tetikleyebilir.
Ben oyunları ciddiye almam güle güle oynarım.Ama dediklerini göze alıcam sağolun.
Oyunda hasar alındığında düşüğünde veya bomba patladığında aşırı renk patlamaları oluyor, oynamamanı tavsiye ederim. Umarım tedavin bir an önce biter. Geçmiş olsun.
Çok teşşekür ederim.

Merhaba. Warzone oynamak istiyorum PS4 üstünden ama epilepsim var :( ama son noktalarına geldik ilacı falan kestik, şu anda PS4'te Uncharted 4 oynuyorum FIFA falan oynuyorum epilepsi varken 1 sıkıntı olmuyor. Sizce böyle 1 2 el girmek için Warzone girsem bir sıkintı olur mu? Sadece 1 2 el.
Bence oynamayın zaten son zamanları kalmış tamamen iyileşin öyle oynayın.

Doktorunuza danışmadan oynamayın. Allah korusun warzone hızlı etkileşimlerin gerçekleştiği oyun.

Geri
Yukarı