PS4, Witcher 3 alınır mı?

İyi de hocam "bedava verildi" diyorsunuz yani şu an bedava değil. Daha önce bedava verilmesi şimdi almamak için sebep değil bence.

Hocam biliyorum. Ben arkadaşa hesabımı verebilirim PS kardeşliği yaparız. Zaten Uncharted fanı ise onu almıştır bile.

Bu arada geçen yaptığın kapak resmi mükemmel ya.

Vaktiniz bol ve ortam rahat ise Witcher 3 alınır, arkanıza yaslanırsınız ve kendinizi dünyanın içine atarsınız. Neredeyse her olayın farklı sonu var, bazen bir dedektif gibi bile olabiliyorsunuz. Oyunu oynamadan önce 1. ve 2. oyunun bir özetini izleyip başlamakta fayda var. Ben 3. oyunu 4-5 kez bitirince 2. oyuna alışamadım ve bıraktım.

43 TL'nin boşa gitmesini istemiyorum öğrenciyim çünkü. Bazı insanlar kötü ve sıkıcı diyor ki bende RPG oyunlarını normalde sevmem. Bazı kişiler güzel ilk 10 saatten sonra açılıyor oyun diyor. Witcher fanboyları ve enis kirazoğlu sayesinde büyütülüyor gibi geldi oyun. Uncharted nathan drake Collection alabilirim ilk indirimde kararsız kaldım hangisini önerirsiniz? Bu arada koyu Uncharted fanıyım yardımcı olursanız sevinirim.
Witcher alınmaz bence. Kötü oyun olduğunu düşünüyorum yani şahsi fikrim.

Yeni konular

Geri
Yukarı