PS4 yanında verilen oyunlar hakkında

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba öncelike. Ben PS4 almayı düşünüyorum internetten. N11,Hepsiburada gibi sitelerde 0 PS4 ve yanında 15 oyun gibi ifadeler var. Bu oyunlar sınırlı mı? Yani sonsuza dek bizim mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu devirde "Demo" oyun kalmadı diye düşünüyorum. Mesela bazı oyunları sıralar mısınız? GTA V gibi oyunlar varsa bu oyunlar sonsuza kadar sizin olur. Gerçi yanında gelen her türlü oyun sonsuza kadar sizin olur.

PS4 de korsan oyun yok. Ayrıca satıcıların korsan oyun vereceğini zannetmiyorum. Özellikle ismi bilinen yerlerden alınırsa.

Yanlis bilgilenditme yapmayin!!!

Technopat bile PS4 Jailbreak isleminin videosunu yapti. Ve ilaç sitelerinde var bu oyunlar.

Ayrica nasil PS3'leri oyunla doldurup satiyorlarsa bu PS4'ler de doldurulup satiliyor. Ve fiyatlari 1700 liradan asagi yok.

Şöyle bir ikilem var. Cihaz gerçekten sıfır ise, kutuyu açıp cihazı çalıştıracaklar. Bu ürün yinede sıfır oluyor mu? Diğer aklıma takılan. 15 oyunu nasıl yükledikleri. 15 oyun yüklü bir hesap ekleyip mi verecekler yoksa illegal yollarla mı yükleyecekler. Eğer almayı düşünürseniz satıcıya bunları sorar mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı