PS4 yerine PS3'e yönelinmeli mi?

KemalBey

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 alacaktım ama 2500 liradan aşağı yok neredeyse. Fiyatı çok pahalı, PS3'e mi yönelmeliyim? PS3 kalitesi yerlerde oyunlarda o yüzden çok istemiyorum. Bütçem en fazla 1200, ne yapmalıyım?

Hocam PS4 oyunları inanılmaz pahalı. Bütçeyi artırmadan oyunlu ve çift kollu bir PS4 bulabileceğinizi zannetmiyorum. PS3 eski bir konsol ve kırıldığı için içerisinde birçok oyun ile geliyor.
Exclusive oyunları da bol bir konsol. Güncel oyunları oynayamayacaksınız ama bütçe artmıyorsa yapacak bir şey yok.

Arkadaşlar PS4 alacaktım ama 2500 liradan aşağı yok neredeyse. Fiyatı çok pahalı, PS3'e mi yönelmeliyim? PS3 kalitesi yerlerde oyunlarda o yüzden çok istemiyorum. Bütçem en fazla 1200, ne yapmalıyım?
Xbox One S ve PS4 ilk sürümleri 1500-1800 TL'ye bulunabiliyor letgoda hocam bir araştırın isterseniz.

PS3 artık alınmaz yani bu zamana kadar hiç almadıysanız oynamadıysanız PS4 fat kasa tek kol alın 1700 gibi fiyatlara bulabilirsiniz. Belki daha uyguna bile bulabilirsiniz. Sonrasında da oyun almak istemezseniz yapacağınız uygulamaları buraya yazmayayım ama araştırırsınız.

PS3'ü 1080p TV'ye takın akarsınız merak etmeyin alın bence PS3 ama 800 TL'ye falan bulun 1200 TL fazla.

PS3 720p kalitesinde akış veriyor dostum, ana menüde falan 1080p olsa da bu zamanda insanları tatmin etmesi zor. Oyun seçenekleri bir hayli fazla fakat sana tavsiyem Xbox One fat kasa olacaktır. 1200 TL fiyat bandında çok rahat bulursunuz üstelik Game Pass gibi bir lütuf sayesinde de oyunlara PS4 platformundaki kadar para vermekten kurtulursunuz. İsterseniz dolap uygulaması üzerinde dikkatimi çeken birkaç ilan var istediğiniz fiyat aralığında atabilirim size.

PS4 alamıyorum bari düşük modelini alayım demek yerine PS4'ün değer kaybetmesini bekleyin. PS3'ü yarın öbür gün aldığınız rakamın yarısına satarsınız benden söylemesi.

Geri
Yukarı