PS4 yüksek fan sesi

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam, yakın bir zamandan beri kuzenimin bana verdiği PS 4'ü kullanıyorum (sadece PS 4'ü verdi kutusu faturası yok). Warzone ve Apex oynarken çok yüksek derece fan sesi çıkarttığını fark ettim. Daha kullanalı sadece birkaç gün oldu. Bu sabah yerden temasını kesip, küçük kesit alanı olan bir yere koyarak, tozlarını fırçayla dışarıdan alıp oyuna girdim ve birkaç dakika geçirdim fan sesi normal gibiydi ancak şimdi yarım saat civarında Warzone oynadığımda, o yüksek fan sesi geri geldi.
Şimdi benim ne yapmam gerekiyor? İçini açıp ozlarını mı aldırmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu nerede yaptırabilirim? Kendim yapmak istemem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videolar yardımcı olabilir. Fakat yapmadıysanız yapımı zor gelebilir.
Bilgisayar teknik servisleri gibi yerler var. Fakat bildiğin, tanıdığın ya da güvendiğin yer araştır. Arkadaşlarına ya da büyüklerine danış.

Bunu nerede yaptırabilirim? Kendim yapmak istemem.

Neden? Bana kalırsa PS4'ün içini açmak oldukça kolay, özellikle Xbox One S ile karşılaştırıldığında.

Servislere boşuna para vermeyin, YouTube videoları ile halledin.

Yine yapmak istemiyorsanız, PS4'ün de PS3 gibi arkasında ızgarası olması gerek. Cihaz fişte değilken arkasına elektrikli süpürge tutun. Ben PS3 kullanırken aynısını yapmıştım ve cihazın sesini büyük derecede azaltmıştı.

Geri
Yukarı