Motosiklet garantisini bozdurmak mantıklı mı?

Munis5056

Hectopat
Herkese hayırlı akşamlar. Bajaj N250 kullanıcısıyım. Motorun 5000 bin bakımı geldi. 1800 TL ücreti. Sadece yağı değişecek ve filtre temizlenecek. Bunun için bu kadar para vermek bana biraz saçma geliyor. Motor konusunda çok deneyimli olduğum söylenemez. Sizce garantiyi bozdurmamın bir sakıncası olur mu? Sonuçta fabrikasyon bir sorun olsa şimdiye kadar anlaşılırdı herhalde.

Herkese hayırlı akşamlar. Bajaj N250 kullanıcısıyım. Motorun 5000 bin bakımı geldi. 1800 TL ücreti. Sadece yağı değişecek ve filtre temizlenecek. Bunun için bu kadar para vermek bana biraz saçma geliyor. Motor konusunda çok deneyimli olduğum söylenemez. Sizce garantiyi bozdurmamın bir sakıncası olur mu? Sonuçta fabrikasyon bir sorun olsa şimdiye kadar anlaşılırdı herhalde.
Bence mantıksız şöyle bir problem olmadığı olmayacağı anlamına gelmez.

Bana göre hint ve Çin malı motorların bozulmaması lazım çok kaliteli değiller zırt pırt sorun çıkarıyorlar bir de ustaya bağlı sen değişirsin sonra gidersin usta anlar 2 seçenek var ya kendi yağıyla değiştirir yine para alır ya da garanti dışı yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı