PS4'de CD çıkarma yeri sorun çıkarıyor

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. PS4'üm içinde CD takılıyken sorunsuz çalışıyor ama CD'yi çıkarınca kafayı yiyor. Mesela çıkardığımda bip sesi gelmiyor ama içinden bir şey çıkartmaya çalışıyormuş gibi oluyor. CD çıkartma tuşuna basıyorum normal tarafından olmuyor ama alttan bastırınca oluyor. Artık ağlayacağım sinirden. Ne yapayım siz söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. PS4'üm içinde CD takılıyken sorunsuz çalışıyor ama CD'yi çıkarınca kafayı yiyor. Mesela çıkardığımda bip sesi gelmiyor ama içinden bir şey çıkartmaya çalışıyormuş gibi oluyor. CD çıkartma tuşuna basıyorum normal tarafından olmuyor ama alttan bastırınca oluyor. Artık ağlayacağım sinirden. Ne yapayım siz söyleyin.

Geçmiş olsun hocam bir tamirciye götürün bence ama fazla para vermeyin.
Geçmiş olsun hocam bir tamirciye götürün bence ama fazla para vermeyin.

O PS4 fat kasaların kronik sorunu sizinki cuh 1116 serisi keşke 1216 serisi alsaydınız.

Hocam satmaktan vazgeçtim. Kendi ellerimle bozdum cihazı. Disk yavaş giriyor diye disk sokma yerine pamukla giriştim sonra CD rollers denen şeylerin oraya bir şeyler kaçtı sanırım. Tamire vereceğim.

Geçmiş olsun hocam bir şey sorabilir miyim? Sani siz benim açtığım konuda oyun oradan gider demiştiniz moderatör arkadaş gitmez demişti hocam oyun gider değil mi? 1 Mart'tan sonra oyun bittiğinde.
Hocam satmaktan vazgeçtim. Kendi ellerimle bozdum cihazı. Disk yavaş giriyor diye disk sokma yerine pamukla giriştim sonra CD rollers denen şeylerin oraya bir şeyler kaçtı sanırım. Tamire vereceğim.

Bence tamirciye çok para vermeyin direk CD yerini değiştireceğim derse bile başka tamircilere sorun sadece tamir ederler daha ucuza yaptırırsınız.
İzmir'de yaşıyorsanız çok tamirci var buralarda.
Dediklerini yapın hocam.

Dosya Ekleri

• 8F62F9F7-BAC7-4EDA-8962-B275BAA1754A.png
    8F62F9F7-BAC7-4EDA-8962-B275BAA1754A.png
    436,2 KB · Görüntüleme: 50
Hocam emin olun tüm yöntemleri denedim. Sorun donanımın içinde. Bu arada sizin konunuzla ilgili ben pek emin olmadığımı söylemiştim ama ben resmi kütüphaneden çekip attınız sanıyordum. Meğerse siz oyunlarım kısmını atmışsınız :D. Lintos hocamın da dediği gibi orası silinmez.

Hocam emin olun tüm yöntemleri denedim. Sorun donanımın içinde. Bu arada sizin konunuzla ilgili ben pek emin olmadığımı söylemiştim ama ben resmi kütüphaneden çekip attınız sanıyordum. Meğerse siz oyunlarım kısmını atmışsınız :D. Lintos hocamın da dediği gibi orası silinmez.

Tamam hocam iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı