Çözüldü PS4'te çevrim içi olmayan oyunlar için PS Plus gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arawn920

Hectopat
Daha fazla  
GOW Ragnarok oynamak için arkadaşımdan PS4 alacağım. Haliyle oyunu da alacağım ama PS Plus gerekli mi oynamak için? 1 haftalık için 175 TL vermek istemiyorum ya. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GOW Ragnarok oynamak için arkadaşımdan PS4 alacağım. Haliyle oyunu da alacağım ama PS Plus gerekli mi oynamak için? 1 haftalık için 175 TL vermek istemiyorum ya. :(
Ps plus gerekli değil. Ps plus online oyun oynamak için lazım. God of war gibi oyunların Ps plus’a ihtiyacı yok.
Ps plus gerekli değil. Ps plus online oyun oynamak için lazım. God of war gibi oyunların Ps plus’a ihtiyacı yok.

Artı -1 Eksi
Çözüm
PS plus sadece online oynamak için kullanılıyor. Online oynamak istiyorsanız ödeme şart. Onun haricinde GOW ragnarok PS plus almadan rahatlıkla oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı