PS4'te DVI to HDMI Dönüştürücünün Çalışmaması

umut15324

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanlarda PS4 aldım. Fakat sürekli televizyona bağlayamadigim için kendi odamda monitöre bağlamak istedim fark ettim ki monitor DVI girişli ben de dönüştürücü aldım ama görüntü vermedi. Ne yapmam lazım acil yardimlarinizi bekliyorum. Almış olduğum dönüştürücüyü yükledim. Iyi forumlar.
Screenshot_20180526-144404.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörünüz 1080P mi? Ben 900P monitörde denediğim zaman görüntü vermemişti de 1080P monitörde görüntü vermişti.

Monitörüm eski bir şey 1280×1024.
Monitörden kaynaklandığını düşünüyorum. O çözünürlükte görüntü vermiyor olabilir belki. Yine de PS4'te ayarlar kısmını biraz kurcalarsanız görüntü seçenekleri olduğunu hatırlıyorum. Oradan 1080P, 720P ve 480P olarak seçebiliyorduk. 480P'yi seçip tekrar bağlamayı deneyebilirsiniz belki.

Monitörden kaynaklandığını düşünüyorum. O çözünürlükte görüntü vermiyor olabilir belki. Yine de PS4'te ayarlar kısmını biraz kurcalarsanız görüntü seçenekleri olduğunu hatırlıyorum. Oradan 1080P, 720P ve 480P olarak seçebiliyorduk. 480P'yi seçip tekrar bağlamayı deneyebilirsiniz belki.
480P ye kadar denedim fakat sonuç yok

Dediğim gibi o çözünürlükte görüntü vermiyor demek ki. Monitörü değiştirmek işe yarayacaktır. Bende de aynısı oldu çünkü.

Sanmıyorum. 150 TL'ye 1080P monitör bulamazsınız herhalde. Yine de biraz bakınmakta fayda var. Belki 1366x768 çözünürlükte de görüntü verebilir. Deneme fırsatınız varsa deneyip alabilirsiniz aslında. Yine de görüntü kalitesi açısından çok şey beklemeyin.

Sanmıyorum. 150 TL'ye 1080P monitör bulamazsınız herhalde. Yine de biraz bakınmakta fayda var. Belki 1366x768 çözünürlükte de görüntü verebilir. Deneme fırsatınız varsa deneyip alabilirsiniz aslında. Yine de görüntü kalitesi açısından çok şey beklemeyin.
720 p de idare eder beni

Deneyip bakın o zaman. Olup olmayacağı konusunda kesin bir bilgim yok. 720P TV'lerde çalışıyor sonuçta. Monitörde de çalışabilir. Ama dediğim gibi yine de deneyip alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı