PS4'te FIFA 22 Menüde Kasıyor

Merhaba aynı sorun bende de mevcut. Ps4 kullanıyor oyunun menülerinde kasma oluyor ama maç içinde oldukça akıcı hiçbir sorun yaşamıyorum.
Ps4 sistemini sıfırladım, tema değiştirdim, oyunu sildim tekrar yükledim, akla gelebilecek birçok şeyi denedim fakat sonuç değişmedi. Sanırım oyunla alakalı bir durum umarım ilk patchte düzeltirler

Merhaba, PS4 prom var. FIFA 22 satın aldım dün erişim sağladım. Menülerde kasma sorunu ve oyun içi maçlarda nadir kasma var.

Bunun sorunu bilen var mi yoksa oyun yeni diye midir?

Aynı sorunu bende PC de yaşıyorum. Menüde takılma yok ama maç yaparken pozisyon tekrarlarında falan saniyelik takılma yapıyor. İlk gelen Update ile düzeltilir muhtemelen.

Merhaba aynı sorun bende de mevcut. Ps4 kullanıyor oyunun menülerinde kasma oluyor ama maç içinde oldukça akıcı hiçbir sorun yaşamıyorum.
Ps4 sistemini sıfırladım, tema değiştirdim, oyunu sildim tekrar yükledim, akla gelebilecek birçok şeyi denedim fakat sonuç değişmedi. Sanırım oyunla alakalı bir durum umarım ilk patchte düzeltirler
Bndede aynı problem var menüde değil ama oyun içinde kasma Bn pcde oynuyorum sistemim yeterli olduğu halde şut veya pas atarken kasma yapıyor her yıl fifada hatalar oluyor güncelleme ile düzeltirler diye umuyorum

Bndede aynı problem var menüde değil ama oyun içinde kasma bn PC'de oynuyorum sistemim yeterli olduğu halde şut veya pas atarken kasma yapıyor her yıl FIFA'da hatalar oluyor güncelleme ile düzeltirler diye umuyorum.

Aynen öyle bende PC'de oynuyorum güncelleme beklemekten başka çaremiz yok gibi. Bir de FIFA'nın bu yıl ki sakal stillerini hiç beğenmedim. 21'de bir model vardı bayağı bir sakallı uzun. İnşallah yeni modeller gelir diyeceğim ama zor.

R5 2600 var MSI GTX 1660 Ti Gaming X 6G ekran kartı 8x2 16 GB 3000MHz RAM var.
Sistemin gayet iyi bnde 8 gb ram var birisi şikayet etmiş hesapta ea ye onlarda 8 gb ram yetersiz demiş zaten sistem gereksinimlerinde 8 gb ram istiyor yani yeterli ekran kartida bnde nvidia 1060 6gb işlemci amd reyzen 5 2600 3.4 hızı

Yeni konular

Geri
Yukarı