PS4'te FIFA 22 Menüde Kasıyor

Sistemin gayet iyi bnde 8 GB RAM var birisi şikayet etmiş hesapta EA'ye onlarda 8 GB RAM yetersiz demiş zaten sistem gereksinimlerinde 8 GB RAM istiyor yani yeterli ekran kartida bnde NVIDIA 1060 6 GB işlemci AMD reyzen 5 2600 3.4 hızı.

Bence oyunla alakalı bir sorun var çünkü aynı ayarlarda FIFA 21'de de oynuyorum. 21'de gayet akıcı hiçbir sorun yok. Şu an PC için title Update 1 güncellemesi gelmiş. Yapıp deneyeceğim. Bakalım düzelmiş mi.

Bence oyunla alakalı bir sorun var çünkü aynı ayarlarda FIFA 21'de de oynuyorum. 21'de gayet akıcı hiçbir sorun yok. Şu an PC için title Update 1 güncellemesi gelmiş. Yapıp deneyeceğim. Bakalım düzelmiş mi.
Gelmişse düzelmiştir dediğin gibi bndede fifa 21 var her yıl alıyorum pc için fifa 21 de gayet akıcı oynuyorum Bi sıkıntı olmadı hiç
Güncelleme geldi ama sorun hala devam ediyor sende nasıl varmı kasma

Son düzenleme:
Gelmişse düzelmiştir dediğin gibi bndede FIFA 21 var her yıl alıyorum PC için FIFA 21 de gayet akıcı oynuyorum bir sıkıntı olmadı hiç.

Güncelleme geldi ama sorun hala devam ediyor sende nasıl var mı kasma.

Bende de aynı şekilde kasma var sen DX12 de mi oynuyorsun 22'yi.

Bu oyunlari nasil test ediyorlar anlamak mumkun degil. Menude genel olarak kasma oldugunu anlamalari 5 dk surmez. Muhtemelen yetistirmek icin rushladilar ve gozden kacirdilar yine de yakismiyor boyle seyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı