PS4'te İninal'dan alışveriş yapılmıyor

XScole72

Decapat
Biliyorum, bir sürü konu açıldı. Ya arkadaş, PS Plus alacağım. FF remake alacağım. İninal'i kaydetmesine rağmen şifreyi yazıyorum, bir şeyler ters gitti yazıyor. Ben bıktım ya bu Ininal'den, bir çözüm yolu yok mu Allah aşkına?

(Papara'yı alamayacak durumdayım, şehir dışındayım. Paket Allah bilir ne zaman gelir?)

Kardeş aynı şey bana da oluyor arada sorun çıkmıyor arada sorun çıkıyor vallahi Sony'nin garip işleri.

ghjh.PNG

Aldığımızda kod mu gelecek maile yoksa eve gelip kod mu verecekler yani alışveris yaptın mı diyorum.

Diğer arkadaş hhesap verecek yazmış. Konsolum olmadığı için bilemiyorum ama tabii ki de evinize kargo gelmeyecek. Sipariş verdikten 1-2 saat içinde mail'inize gönderilecektir.
Sana içerisinde PS Plus olan bir hesap verecekler.

Neden kod vermiyorlar.

Diğer arkadaş hhesap verecek yazmış. Konsolum olmadığı için bilemiyorum ama tabii ki de evinize kargo gelmeyecek. Sipariş verdikten 1-2 saat içinde mail'inize gönderilecektir.

Neden kod vermiyorlar.

Yani ben de açıkçası tam olarak bilmiyorum. Elimde PS4 var ama daha önce hiç PS Plus'ın kod aracılığıyla etkinleştirildiğini görmedim. Muhtemelen hesap vereceklerdir.

Geri
Yukarı