PS4'ten PS5'e geçmeye değer mi?

Xbox ile PC aynı tadı zaten veriyor, konsola çok vakit ayıramıyorsanız PS5 iyi bir seçenek olabilir. Xbox'ta elle tutulur güzel oyun yok. Forza gibi oyunlar zaten PC de de oynanır. PS5'te de Spider-Man 2 sizi idare eder.

Xbox ile PC aynı tadı zaten veriyor, konsola çok vakit ayıramıyorsanız PS5 iyi bir seçenek olabilir. Xbox'ta elle tutulur güzel oyun yok. Forza gibi oyunlar zaten PC de de oynanır. PS5'te de Spider-Man 2 sizi idare eder.

Kendi adına konuşma burada herkesin oyun zevki farklıdır PC iyi olmayan Xbox alabilir hem daha iyi bence performans olarak.

Kendi adına konuşma burada herkesin oyun zevki farklıdır PC iyi olmayan Xbox alabilir hem daha iyi bence performans olarak.

Dostum sonuç olarak PC de de Xbox'ta da aynı oyunlar var Game Pass aracılığıyla, dediğimi ilk önce bir değerlendir ne kastettiğimi anla öyle yorumla. Xbox'ı kötülemedim herkesin oyun zevki elbette farklı fakat Game Pass her iki platformda aynı oyunları sunuyor.

Merhaba, PS4'üm var artık oynayacak bir şey bulamıyorum. PS5'e geçmeye değer mi? Televizyonum 1080p 60 Hz.
PS5'te şu an bu özel oyunlar var.
1- Spider-Man 2
2- Returnal
3- Demon's Souls
4- Ratchet Clank Ayrı Dünyalar
5- Final Fantasy 16

2024'te de bir sürü oyun gelecek istersen tek tek yazabilirim. Bu oyunları oynamak istiyorsan ve bütçen varsa geçmeye değer. 2024 Sonbaharında PS5 Pro gelecek deniyor beklerseniz ve bütçenizde varsa Pro'yu bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı