PS4'ten Xbox Series S'e geçiş

PS4'te çok fazla oyunun varsa Xbox'a geçmek akıl karı değil. Benim Xbox hesabımda 100'den fazla oyun vardı sırf o yüzden PS5'e geçmekten vazgeçtim.

Hocam exclusive oyun oynamak istiyorsanız PS5 Digital, pek para vermek istemem rahatıma bakmak isterim derseniz XSX alın. PS4'den XSS'e geçmek mantıklı değil.
Hocam Playstation 5 Digital Edition hiç bir yerde bulamıyorum. Bulsam bile faiş fiyat ile satılıyor. Onlarda bütçemi ciddi bir şekilde sarsıyor.

Hocam Playstation 5 Digital Edition hiç bir yerde bulamıyorum. Bulsam bile faiş fiyat ile satılıyor. Onlarda bütçemi ciddi bir şekilde sarsıyor.
Hocam maalesef beklemek zorundasınız, korona, çip sıkıntısı, inanılmaz talep oranı stokları kötü duruma düşürüyor.

Ben de eski bir PS4 kullanıcısı olarak Series S'e geçtim 3 gün önce sırf Game Pass denilen meret yüzünden gayet memnunum PS4 ile arasında güç ve grafik anlamında fark yok demişler ama kesinlikle katılmıyorum bu kanıya. Bence pişman olmazsın kesinlikle. Bundan 4 5 sene sonra da PS 5 fiyatları ucuzlarsa bir tanede PS5 edinip oynamak istediğin exclusiveleri oynarsın. Gerçi PS'inde tüm exlusiveleri artık PC'ye de çıkmaya başladı. Sana kalmış yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı