PS4'ü satamıyorum

Burada konu açabilirsin diyecektim fakat 100 mesaj gerekiyor. Başka platformlarda da açabilirsin. Örneğin sadece LetGo'da değil, Sahibinden gibi yerlere de ilan açın.

Uygun koyduğunz fiyatı açıklar mısınız?
Cihazın fiziksel olarak zarar gördü mü?

Hiçbir zararı yok 4 oyun var garantisi 1 ay önce bitti 2300 TL'ye koydum.

Burada konu açabilirsin diyecektim fakat 100 mesaj gerekiyor. Başka platformlarda da açabilirsin. Örneğin sadece Letgo'da değil, sahibinden gibi yerlere de ilan açın.

Her yere koydum da adam boş teklifle geliyor 1600 TL verim diyor ulan aldığımdan daha ucuza istiyor.

Garip, ben PS4'ümü bugün satışa koydum ve 30 dakika içerisinde 6 kişi yazdı, 1 kişi birkaç saat sonra gelip alacak.

Hangi şehir? Kaça koydun? İçindeki oyunlar? Garantisi bunları söyler misin?

Uygun koyduğunz fiyatı açıklar mısınız?
Cihazın fiziksel olarak zarar gördü mü?

Pazaelık yapıyorum 2100'e bırakıyorum bu arada 2300 TL'ye koyoyorum kendimce pazarlık oyunu yapıyorö.

Acilse herhangi bir spotçuya satabilirsiniz.

PC alacağım bir an önce satayım gitsin istiyorum.
Bu arada almak isteyen arkadaşlarınız varsa almak isteyen beni önerirseniz sevinirim.
Özllilkeri Slim 500 GB, FIFA 18, Grand turismo, the Horizon Zero down, Uncharted 4. garantisi 13 Temmuz'da bitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar şu an köyün delisi gibi sallaya sallaya arttığı için koyduğunuz fiyata talipler çıkmaya başlar yakında. Satış işleri, sabır ister. Birazda şans işi. Beklemekten başka çare yok. Konsolunuzu tanıtan daha iyi resimler koyarak ve alıcıya güven veren açıklamalar ekleyerek dikkat çekebilirsiniz.

Demek ki en ucuza siz koymamışsınız, ben 19 ay Sony Eurasia garantili yanında 5 oyun 2200TL'ye sattım, çünkü ben zaten 2300TL'ye almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı