PS4'ü VGA Monitöre Bağlamak

o_ulcan

Kilopat
Arkadaşlar ben bir PS4 kullanıcıyım ve PS4'ümü 26", 27" bir televizyona takıyordum. Ama şu anda televizyonu kullanamıyorum yani kullanamam müsait değil. Bu yüzden odamda olan monitöre takmak istiyorum. Bunun için internette oldukça fazla araştırma yaptım ismi lazım değil bir forumda arkadaş bir dönüştürücü bulmuş ve önermiş. Alta gelen yorumların çoğu olumluydu ilgimi çekti ve oradan alamayacağım için başka yerlere bakmaya başladım. Amazonda böyle bir şey buldum;

Ne kadar çalışır bilemeyeceğim monitörümde sadece vga girişi var.

Önceden bir tane kablo denemiştim fakat görüntü gelmemişti o bu resimdekinden farklıydı. Önerilerinizi bekliyorum.

DH'de bir arkadaş satıyor. Ve çalışıyor. 5V beslemeli olan. Yurt dışı fiyatıda 11 dolar. 7TL'de kargo olsa 10-12Tl karla satıyor.

Yalnız görüntü kalitesi baya düşer. Daha iyi bir oyun deneyimi için 1080p bir monitör almanı tavsiye ederim.

Yalnız görüntü kalitesi baya düşer. Daha iyi bir oyun deneyimi için 1080p bir monitör almanı tavsiye ederim.
Hocam eski monitörümü PS4'e bağladım. Çok net bir şekilde 1080P görüntü veriyor. Monitör 1600*900.

Gerek yok hocam biliyorum o durumu. 600P tablette 720P video izliyorum. Ancak katıra altın eyer takınca hızlanmıyor. Belki hızlanıyordur
Monitörü boşa para vermek olarak gördüğüm için(tabiki öyle değil) her şeyden sonra monitör aldım. SLI 980Ti sistemi 1600*900'e bağlamışlığım var.

İfadeler: acv
Bir yıl kadar önce PS3'üm için buna benzer bir HDMI to VGA kablosu aldım ve görüntü kalitesi inanılmaz kötüydü ve ses sorunu oluyordu. Ben tavsiye etmiyorum çünkü kalite sorunu olacak.

Bir yıl kadar önce PS3'üm için buna benzer bir HDMI to VGA kablosu aldım ve görüntü kalitesi inanılmaz kötüydü ve ses sorunu oluyordu. Ben tavsiye etmiyorum çünkü kalite sorunu olacak.
Yanlış bilgi vermeyin hocam. Aldığınız çevirici dandiktir. Benim çeviricimle gayet kaliteli görüntü ve ses alıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…