PS4'ü VGA Monitöre Bağlamak

o_ulcan

Kilopat
Arkadaşlar ben bir PS4 kullanıcıyım ve PS4'ümü 26", 27" bir televizyona takıyordum. Ama şu anda televizyonu kullanamıyorum yani kullanamam müsait değil. Bu yüzden odamda olan monitöre takmak istiyorum. Bunun için internette oldukça fazla araştırma yaptım ismi lazım değil bir forumda arkadaş bir dönüştürücü bulmuş ve önermiş. Alta gelen yorumların çoğu olumluydu ilgimi çekti ve oradan alamayacağım için başka yerlere bakmaya başladım. Amazonda böyle bir şey buldum;

o9p14o.jpg

Ne kadar çalışır bilemeyeceğim monitörümde sadece vga girişi var.

Önceden bir tane kablo denemiştim fakat görüntü gelmemişti o bu resimdekinden farklıydı. Önerilerinizi bekliyorum.

DH'de bir arkadaş satıyor. Ve çalışıyor. 5V beslemeli olan. Yurt dışı fiyatıda 11 dolar. 7TL'de kargo olsa 10-12Tl karla satıyor.

Hocam isterseniz fotoğrafda ekleyim. 1600*900 Monitör ve PS4'de 1080P seçili şekilde çok net görüntü alıyorum.
Gerek yok hocam biliyorum o durumu. 600P tablette 720P video izliyorum. Ancak katıra altın eyer takınca hızlanmıyor. Belki hızlanıyordur :p

Gerek yok hocam biliyorum o durumu. 600P tablette 720P video izliyorum. Ancak katıra altın eyer takınca hızlanmıyor. Belki hızlanıyordur :p
Monitörü boşa para vermek olarak gördüğüm için(tabiki öyle değil) her şeyden sonra monitör aldım. SLI 980Ti sistemi 1600*900'e bağlamışlığım var.:aşk:

Bir yıl kadar önce PS3'üm için buna benzer bir HDMI to VGA kablosu aldım ve görüntü kalitesi inanılmaz kötüydü ve ses sorunu oluyordu. Ben tavsiye etmiyorum çünkü kalite sorunu olacak.

Bir yıl kadar önce PS3'üm için buna benzer bir HDMI to VGA kablosu aldım ve görüntü kalitesi inanılmaz kötüydü ve ses sorunu oluyordu. Ben tavsiye etmiyorum çünkü kalite sorunu olacak.
Yanlış bilgi vermeyin hocam. Aldığınız çevirici dandiktir. Benim çeviricimle gayet kaliteli görüntü ve ses alıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı