PS5 alınır mı?

ETH kazarak aylık yaklaşık 500-600₺ kazanıyorum. 10 ay bu şekilde biriktirip, PS5 alıp, bir de exclusive oyunları almak halihazırda PC ve Steam kütüphanesi olan biri için mantıklı mı? Soruyu sadece eğlenmek için alınır mı diye sormuyorum. PS5 kolunun kronik arızalı olduğu herkes tarafından bilinmekte. Bir yandan sadece PS özel oyunları oynamak istiyorum, bir yandan bu kadar para verip iki ayda kolun bozulmasından korkuyorum. Hazır cevaplamışken, Dijital mi Klasik mi alınmalı?
Playstation sever olarak diyorum ki.
Alma.
God of war ragnarok'u gördük ps5 in hakkını vermiyor.
Tamam grafikler iyi de oyun ps4 e de çıkacağı için baya 8. Nesil gibi duruyor.
Ama sakın ps4 alma pro al.
Ps4 slim kullanıcısı olarak her ps4 2023'e kadar dayanacak haberinde hadi len ordan diyorum.
Alet bazı oyunlarda bırak sabit 30'u 20'nin altında uzun uzun kaldığı oluyor ve oyunlar 1080p nin altında ve very low grafik olduğu için çoğu yeni 3. parti oyunda memnun olmadığımı belirtmek isterim.
Tabi benim HİÇ MADDİ sorunum yok sırf 60fps ve biraz daha yüksek çözünürlük, bak grafik değil, daha fazla para verebilirsen al tabi.
Herkes oyun fiyatlarına giydirmiş te.
İndirimle falan atla deve değil yani yine pahalı da sabit 600 küsür vermeyeceksin her oyuna.
He bir de ps5'in kendini gösterdiği oyunlar çıkana kadar ps5 pro da gelir rez alın

Yeni konular

Geri
Yukarı