PS5 Almanya cihazının TR garantisi var mı?

TouchMyFlow

Hectopat
Faturada Saturn logosu var fakat tam adı MediaMarktSaturn yazıyor. Bu cihazın Türkiye garantisi var mı? Bu bildiğimiz MediaMarkt mı? Garanti sorgulamayı bir türlü başaramadım. Sony'nin sitesinde seri numarası 7 haneye kadar girmeye izin veriyor fakat kutuda yazan seri numarası çok daha uzun. Hemen altında seri numarasını bulmak için cihaz seçin diyor fakat PS5'i seçince direkt anasayfasına atıyor.

Faturada saturn logosu var fakat tam adı mediamarktsaturn yazıyor. Bu cihazın Türkiye garantisi var mı? Bu bildiğimiz MediaMarkt mı? Garanti sorgulamayı bir türlü başaramadım. Sony'nin sitesinde seri numarası 7 haneye kadar girmeye izin veriyor fakat kutuda yazan seri numarası çok daha uzun. Hemen altında seri numarasını bulmak için cihaz seçin diyor fakat PS5'i seçince direkt anasayfasına atıyor.

1yıl uluslararası garanti var diye biliyorum. Ama doğru olmayabilir

2-3 ay önce arayıp sormuştum Sony Türkiye'yi. Avrupa'dan alınan cihazların yine Avrupa içinde faturasıyla beraber 1 yıl garantisi olur dendi. Hocam zaten PS5 1 yılda bozulacak ürün değil.

2-3 ay önce arayıp sormuştum Sony Türkiye'yi. Avrupa'dan alınan cihazların yine Avrupa içinde faturasıyla beraber 1 yıl garantisi olur dendi. Hocam zaten PS5 1 yılda bozulacak ürün değil.

Biliyorum zaten sorun yaşadığımdan değil meraktan tamamen. Büyük ihtimalle 1 yıl dolmadan satarım. Garantisi var veya yok diye belirtmek için soruyorum.

Saturn ortak olduğu için garanti yok. Media Markt'ı arayıp teyit edebilirsiniz. Fatura tarihinize göre Sony TR 1 yıl garanti olabilir, çünkü son 1-2 ayda bu da yok artık.

Saturn ortak olduğu için garanti yok. MediaMarkt'ı arayıp teyit edebilirsiniz. Fatura tarihinize göre Sony TR 1 yıl garanti olabilir, çünkü son 1-2 ayda bu da yok artık.

Arayıp sordum ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir mağaza isimleri dedi. 1 yıl Türkiye garantisi varmış.

Saturn ortak olduğu için garanti yok. MediaMarkt'ı arayıp teyit edebilirsiniz. Fatura tarihinize göre Sony TR 1 yıl garanti olabilir, çünkü son 1-2 ayda bu da yok artık.

Ben Gamestop'tan almıştım. İçindeki kağıtta Türkiye'de 1 yıl garantisi var yazıyordu. Benim PS5'te garanti var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı