PS5 Beklenmeli mi?

nova23

Hectopat
Arkadaşlar PS4 almak istiyorum ama malum PS5 büyük ihtimalle 2020'de çıkıyor. Sizce alınmalı mı yoksa beklemeli? Alınacaksa 2. el mi olmalı?

Ek olarak spotçu olarak start oyun güvenilir mi? 2.el konsol fiyatları sizce nasıl? (Not: Alırsam internet üzerinden alacağım.)

PS5 çıktıktan 2-3 yıl sonra PS4'e oyun gelmez. Bence PS4 almak mantıksız şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle PS5 beklemen daha iyi olur, ikinci eller pek iyi olmuyor çabuk bozulabilir. PS5 için yükleme ekranı yok çok hızlı 😃

Arkadaşlar PS4 almak istiyorum ama malum PS5 büyük ihtimalle 2020'de çıkıyor. Sizce alınmalı mı yoksa beklemeli? Alınacaksa 2. el mi olmalı?

Ek olarak spotçu olarak start oyun güvenilir mi? 2.el konsol fiyatları sizce nasıl? (Not: Alırsam internet üzerinden alacağım.)
Ben de bu ikilemdeyim. PS4 almak daha mantıklı geliyor bana, ben öğrenciyim param az 5 alamam bu yüzden 5 çıkınca 2. El 4 almayı düşünüyorum. Eğer bütçen benim gibi az ise benim yaptığımı yapabilirsin. 2. El olarak 4 alacaksan Sahibinden, Letgo, Konsoloyun'dan alabilirsiniz.
PS5 çıktıktan 2-3 yıl sonra PS4'e oyun gelmez. Bence PS4 almak mantıksız şu an.
2-3 yıla yeniler zaten.

Yeni nesil Xbox 2020'nin sonunda çıkıyor, PS5 de üç aşağı beş yukarı aynı tarihte gelecek desek bence şimdiden beklenmez. İkinci el PS4 alıp PS5 gelene kadar keyfinize bakın derim daha 1.5 yıl gibi bir süre var.

Ben zaten exclusive oyunları için istiyorum. Ps5'in geriye dönük uyumluluğu kesin mi? Eğer kesinse bekleyip exclusiveleri ps5 de de oynarım diye düşünüyorum. Ama 1.5 yıl var ve çok güzel exclusive oyunlar var.

Bu arada start oyun hakkında bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı