PS5 CD ve dijital farkları

ksewst12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba konuyu açayım biraz, çok bu konuları bilmiyorum. PS5 CD'li almayı düşünüyorum fakat etrafımda da birisinden görmediğim için CD alınca eksikleri vs bilmiyorum. Biraz baktım internetten, bir korkum var. CD'li versiyon alırsak PS5'i dijitalden oyun alamama gibi bir problem yaşanmaz değil mi? CD'li almak istiyorum eksiği olmasın diye fakat dezavantajlarını bilmiyorum. Bildiğiniz her şeyi anlatabilir misiniz konuda bilgilenmem için?

Merhaba konuyu açayım biraz, çok bu konuları bilmiyorum. PS5 CD'li almayı düşünüyorum fakat etrafımda da birisinden görmediğim için CD alınca eksikleri vs bilmiyorum. Biraz baktım internetten, bir korkum var. CD'li versiyon alırsak PS5'i dijitalden oyun alamama gibi bir problem yaşanmaz değil mi? CD'li almak istiyorum eksiği olmasın diye fakat dezavantajlarını bilmiyorum. Bildiğiniz her şeyi anlatabilir misiniz konuda bilgilenmem için?
İkisi de aynı konsol. Sadece birisinde CD okuyucu var. Tüm olayı bu. CD okuyuculu versiyon ileride daha kolay kırılacaktır büyük ihtimal. İlk seri cihazların kırılması her zaman daha kolay oluyor. Bir an evvel kırılsa da PS5 alsam..

Yaşatmaz, koleksiyon yapmadığın sürece CD versiyonu çöp.

Ps plus edinirseniz ki şart bence cdli versiyon biraz manasız. Takas ederim oynarım bitince geri satarım oyunları derseniz alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı