PS5 Slim CD vs dijital versiyon

Yani CD'i ne kadar kullanacağına da bağlı. Ben şahsen dijital oynamayı seviyorum bu durum sizin için değişiklik gösterebilir. CD al sat yaparak oyunlar ya zararsız ya da çok az zarar ile oynanabilir. Bunun dışında koleksiyonerler için de iyi bir eklentidir. Dediklerim çok önemli değil ise dijital versiyon alınabilir.

Yani CD'i ne kadar kullanacağına da bağlı. Ben şahsen dijital oynamayı seviyorum bu durum sizin için değişiklik gösterebilir. CD al sat yaparak oyunlar ya zararsız ya da çok az zarar ile oynanabilir. Bunun dışında koleksiyonerler için de iyi bir eklentidir. Dediklerim çok önemli değil ise dijital versiyon alınabilir.

Yani CD'ler oyun için değil. Normal bildiğimiz eski CD'lerden. Al sat yapanları görmüştüm. Açıkçası uğraşmak istemiyorum lakin oyunların fiyatını bayağı düşürüyor. Siz ne önerirsiniz?
(Geç cevap veriyorum kusura bakmayın)

Yani CD'ler oyun için değil. Normal bildiğimiz eski CD'lerden. Al sat yapanları görmüştüm. Açıkçası uğraşmak istemiyorum lakin oyunların fiyatını bayağı düşürüyor. Siz ne önerirsiniz?
(Geç cevap veriyorum kusura bakmayın)
Normal CD'ler için ne kadar mantıklı olup olmadığını kafanızda tartın. Uğraşmak istemiyorsanız büyük ihtimalle uğraşmazsınız. Olur da pişman olursanız zaten dijital versiyona sonradan Blu Ray Drive takılabilir.

Normal CD'ler için ne kadar mantıklı olup olmadığını kafanızda tartın. Uğraşmak istemiyorsanız büyük ihtimalle uğraşmazsınız. Olur da pişman olursanız zaten dijital versiyona sonradan Blu-ray Drive takılabilir.

Anladım 2.el alacağım için hangisi ucuzsa onu alacağım. Hocam sizce direk CD'li fat kasa mı alayım yoksa Slim mi?(Slim ısınıyor, ses yapıyor diyorlar)

Anladım 2.el alacağım için hangisi ucuzsa onu alacağım. Hocam sizce direk CD'li fat kasa mı alayım yoksa Slim mi?(Slim ısınıyor, ses yapıyor diyorlar)
Slimin en büyük farkı çok daha hafif ve biraz daha minimal bir tasarımda olması. Eğer bunlar çok da önemli değilse fat alabilirsiniz.

Geri
Yukarı