PS5 çıkacakken PS4'e 3000 TL verilir mi?

Alınmaz kesinlikle. Eğer oynamak istediğiniz exclusive oyun varsa 1-2 haftalığına kiralayın, oyunları o şekilde bitirin. PS5 çıktıktan sonra onu almayı düşünebilirsiniz.

Alınmaz kesinlikle. Eğer oynamak istediğiniz exclusive oyun varsa 1-2 haftalığına kiralayın, oyunları o şekilde bitirin. PS5 çıktıktan sonra onu almayı düşünebilirsiniz.

Lirayla son çıkan konsolu almak? İlginç bir hayal. PS5 çıksın da PS2 alıp God of War oynayım diye bekliyorum, sen PS4'a asla alınmaz diyorsun. Sen alacak mısın çıktığında?

NVMe SSD, Ray Tracing, 8K desteği ile gelecek bir konsolun 500-600 dolara çıkacağına ihtimal vermiyorum. Bunlar hep pahalı teknolojiler.

Konsolun farkını bilmiyorsun sanırım. Son teknolojiyi 300 - 500 dolar arasına alıp oyunlara 60 dolar verirsin.

Oyun diskinin üretim bedeli 1$ fakat sen 60$'a alırsın.

Konsolun bedeli 500 - 1000 arası olur fakat sen 400'e alırsın.

PS3 ilk çıktığında 599$'dı ama MediaMarkt'da falan 699$'a satılıyordu. Sony'nin tecrübesi olduğu için aynı hatayı tekrar yapmazlar diyr düşünüyorum. PS3'nin Slim ve Super Slim modellerinin en belirgin özelliği 400 ve 300 dolar olmalarıydı.

Lirayla son çıkan konsolu almak? İlginç bir hayal. PS5 çıksın da PS2 alıp God of War oynayım diye bekliyorum, sen PS4'a asla alınmaz diyorsun. Sen alacak mısın çıktığında?

Ben alacağım hocam. Maddiyatla alakalı bir durum, konuyu açan arkadaş 3000 liraya alınır mı diye sormuş. Eğer 3000 liraya PS4 alma potansiyeline sahipse PS5'e kadar ufak ufak üzerine birikim katarak onu da belki alabilir tahmininde bulunuyorum. Yani 3000 tl'yi PS4'e harcamaktan yana değilimdir pek.

Kendi adıma konuşursam bu gün 7.000 liradan çıkış yapsa çok şükür maddi durumum olduğundan evet alabilirim, çıktığı zaman almak istiyorum o yüzden.

Geri
Yukarı