PS5 destekli hoparlör önerisi

Forsakenn

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba PS5'te jak girişi yok bildiğiniz üzere. O yüzden şu anki hoparlörlerimi monitörüme bağlayıp kullanıyorum. Tek eksi dezavantajı uzaktan DualSense veya kumandayla hoparlör sesini kısıp arttıramıyorum. Fakat DualSense'e bağladığımda jak girişli hoparlörümü bu şekilde yapabiliyorum. Gerek Type-C gerek USB girişli bir hoparlör öneriniz varsa uygun fiyatlı ve PS5'te çalışacak önerinizi memnuniyet ile bekliyor olacağım saygılar iyi bayramlar.

Merhaba PS5'te jak girişi yok bildiğiniz üzere. O yüzden şu anki hoparlörlerimi monitörüme bağlayıp kullanıyorum. Tek eksi dezavantajı uzaktan DualSense veya kumandayla hoparlör sesini kısıp arttıramıyorum. Fakat DualSense'e bağladığımda jak girişli hoparlörümü bu şekilde yapabiliyorum. Gerek Type-C gerek USB girişli bir hoparlör öneriniz varsa uygun fiyatlı ve PS5'te çalışacak önerinizi memnuniyet ile bekliyor olacağım saygılar iyi bayramlar.

Direk PS5'te çalışan bir hoparlör yok ama Kablolu kulak için bir kulaklık alıp onu jak girişi ile oyun koluna bağlayabilirsiniz illa bir hoparlör istemiyorsanız.

Direk PS5'te çalışan bir hoparlör yok ama kablolu kulak için bir kulaklık alıp onu jak girişi ile oyun koluna bağlayabilirsiniz illa bir hoparlör istemiyorsanız.

Kulaklığa ihtiyacım var demedim ki. Zaten SteelSeries Arctic 7p+ kullanıyorum. PS5 ile tam uyumlu kola falan da takmama gerek kalmıyor konu hoparlör konusu zaten.

Kulaklığa ihtiyacım var demedim ki. Zaten SteelSeries Arctic 7p+ kullanıyorum. PS5 ile tam uyumlu kola falan da takmama gerek kalmıyor konu hoparlör konusu zaten.
Yok hocam o yüzden sormadım zaten monitör'e bağlıyorum dediğiniz için belki pahalı bir ürün almak istemezseniz diye öneride bulundum bildiğim kadarıyla direk PS5 uyumlu diye geçen bir hoperlör bulunmuyor.

Yok hocam o yüzden sormadım zaten monitör'e bağlıyorum dediğiniz için belki pahalı bir ürün almak istemezseniz diye öneride bulundum bildiğim kadarıyla direk PS5 uyumlu diye geçen bir hoparlör bulunmuyor.

Ha evet hocam doğru söylüyorsunuz öyle yazan bir ürün bende bulamadım maalesef YouTube'da araştıracaktım da maalesef iyi bir araştırmacı değilim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı