PS5 Digital alınır mı?

600 tlik oyun için 300 300 veriyoruz elin yabancısı bana 300 tlmi harcayacak? Direkt 600 TL vermek daha mantıklı.
Yeni çıkmış oyunlar için mantıklı değil ama üzerinden zaman geçmiş oyunları kardeşlikle oynamak çok mantıklı. 85 liraya The Last of Us 2 oynayabiliyorsun. Bitirince de sat aynı fiyattan. Ben PS4'üm varken bu şekilde oynadım hep. 2 3 oyun almıştım. Sonrasında hep sat - al yaparak zamanında bütün oyunları oynamıştım.
Yine de bana mantıksız geliyor :/ ben Kanada'ya kaçıyom.
Kanada'da seni bekliyor zaten. Güle güle.

Yine de bana mantıksız geliyor :/ ben Kanada'ya kaçıyom.
Yeni çıkmış oyunlar için mantıklı değil ama üzerinden zaman geçmiş oyunları kardeşlikle oynamak çok mantıklı. 85 liraya The Last of Us 2 oynayabiliyorsun. Bitirince de sat aynı fiyattan. Ben PS4'üm varken bu şekilde oynadım hep. 2 3 oyun almıştım. Sonrasında hep sat - al yaparak zamanında bütün oyunları oynamıştım.

Kanada'da seni bekliyor zaten. Güle güle.
Ps 5 ekran kartı rtx 2070 dengi mi ?

600 tlik oyun için 300 300 veriyoruz elin yabancısı bana 300 tlmi harcayacak? Direkt 600 TL vermek daha mantıklı.

Arkadaşın ile kardeşlik yapacaksın FIFA 2021 180 TL kişi başı 90 TL. Takip etmek lazım. Tabi oyun tarzına göre de arkadaş ya da akraba bulman lazım. Ben kuzenimle kardeşlik yaptım. PS5 kullanıyoruz.

Geri
Yukarı