PS5 dijital mi Switch OLED mi?

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Xbox Series S ve PS4 var yani bu nesilde yeni nesil konsola sahibim ve GoW Ragnarok filan oynayabilirim ama bir tane daha konsol almak istiyorum acaba Switch OLED mi alsam çoğu oyunu 10/
/10 yoksa PS5 mi bilemedim ve Switch OLED alırsam hemen PS5 içinse seneye yaz.

Elimde Xbox Series S ve PS4 var yani bu nesilde yeni nesil konsola sahibim ve GoW Ragnarok filan oynayabilirim ama bir tane daha konsol almak istiyorum acaba Switch OLED mi alsam çoğu oyunu 10/

Ben olsam Xbox Series S'i satar X modelini alırdım.

PC alabilirsiniz. Emülatör ile Switch oyunlarını oynarsınız.

Bu da mantıklı.

Hocam bu durum tamamen size bağlı. Switch temelinde hem el hem de ev konsolu. E sizde ev konsolu varmış o zaman switch'i sadece el konsolu olarak kullanmanız muhtemel o zaman şunu düşünün benim el konsoluna mi ihtiyacim var yoksa bu sene çıkar çıkmaz PS5 exclusive oyunları oynamaya mı? Tabii yanlış hatırlamıyorsam bu sene çıkan çoğu exclusive oyun PS4'e de çıkacak.

İhtiyaç duymuyorum zaten biri 4 k 60 biri 1080 p 60 fark olabilir ama gerek duymuyorum o yüzden series x eledim direkt büyük ihtimal switch oled alırım çünkü switch exculusive oyunlar bence ps5 oyunlara göre daha kaliteli + gow ragnarok ps4 e gelicek

İhtiyaç duymuyorum zaten biri 4 k 60 biri 1080p 60 fark olabilir ama gerek duymuyorum o yüzden Series X eledim direkt büyük ihtimal Switch OLED alırım çünkü Switch exculusive oyunlar bence PS5 oyunlara göre daha kaliteli + GoW ragnarok PS4'e gelecek

PS5 daha yeni bir konsol. Bir sürü güzel oyun gelecektir. Bence PC alın emülatörden oynarsınız.

Bence PS4'u satıp üzerine para koyup PS5 almanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı