PS5 diskli sürümünde PS Store'den alınan oyunlar oynanabiliniyor mu?

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
I7 10700F Zotac Gaming 3080TI/3070TI Playstation 5 Digital Edition ( diğer ayrıntılar hakkımda kısmında)
Meslek
Öğrenci
Soru biraz komik gelmiş olabilir ama emin olmam gerekiyor. Benim eskiden PS5 digital vardı 4000-5000 TL'lik oyun aldım sattım. Bu aldığım oyunları PS5 diskli sürümünde de oynayabilir miyim?

Oynarsin, bir sorun olmaz.
PS5 Digital almak istiyorum aslında çünkü diskli versiyonu çok şişman duruyor. Ama şimdi bir kapak değişim videosu gördüm ve sadece diskli versiyonları için varmış. Siyah kapak almak istiyorum Digital sürüm için kapak var mı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

Oynayabilirsin dostum sorun olmaz.
ps5 digital almak istiyorum aslında çünkü diskli versiyonu çok şişman duruyo. Ama şimdi bi kapak değişim videosu gördüm ve sadece diskli versiyonları için varmış. Siyah kapak almak istiyorum digital sürüm için kapak var mı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

PS5 Digital almak istiyorum aslında çünkü diskli versiyonu çok şişman duruyor. Ama şimdi bir kapak değişim videosu gördüm ve sadece diskli versiyonları için varmış. Siyah kapak almak istiyorum Digital sürüm için kapak var mı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim

ps5 digital almak istiyorum aslında çünkü diskli versiyonu çok şişman duruyo. Ama şimdi bi kapak değişim videosu gördüm ve sadece diskli versiyonları için varmış. Siyah kapak almak istiyorum digital sürüm için kapak var mı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
Olması lazım, PlayStationun resmi sitesinde araştırma yaparsanız çıkar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı