PS5 Diskli vs PS5 Digital vs PS5 Pro

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Biliyorum PS5 Pro çıkmadı ama beklenmeli mi ve çıkarsa özellikleri ne olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4'ün var ise ve yükseltmek yapmak istiyorsan beklenebilir. Ama Pro modelinin çıkacağına dair resmi bir şey de yok ortalıkta. Bunun bilincinde olman lazım.

PS4'ün var ise ve yükseltmek yapmak istiyorsan beklenebilir. Ama Pro modelinin çıkacağına dair resmi bir şey de yok ortalıkta. Bunun bilincinde olman lazım.

Bende PS3 Super Slim vardı onu satıp üstünede eklemek istiyorum hangisini alsam bilemedim.

Bende PS3 Super Slim vardı onu satıp üstünede eklemek istiyorum hangisini alsam bilemedim.
Eğer beklerim diyorsan Pro modelini bekle, çıkacak mı bilinmiyor ama belki ilerleyen zamanlarda duyurusu yapılır. Ki duyurulsa bile en az 1 seneden aşağı çıkmaz o cihaz.

Senin yerinde olsam Dijital sürümü alırdım.

Eğer beklerim diyorsan Pro modelini bekle, çıkacak mı bilinmiyor ama belki ilerleyen zamanlarda duyurusu yapılır. Ki duyurulsa bile en az 1 seneden aşağı çıkmaz o cihaz.

Senin yerinde olsam dijital sürümü alırdım.

Ben geriye uyumluluk olduğundan dolayı dijital almayı düşünmüyordum ama aradaki fiyat farkı değmez diyorsanız dijitale bakayım.

Ben geriye uyumluluk olduğundan dolayı dijital almayı düşünmüyordum ama aradaki fiyat farkı değmez diyorsanız dijitale bakayım.
Dijital sürümü derken kendi şahsi fikrimi söyledim, bende dijital sürüm sahibiyim kutulu oyun kullanmayacağım için dijitali tercih etmiştim. Kişiden kişiye de değişir, eğer kutulu kullanacağım diyorsanız diskli de seçebilirsiniz.

Ayrıca PS5, PS4 oyunlarının büyük çoğunluğunu çalıştırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı