PS5 eğlendirir mi?

yiğiitt

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar alacaktım senetle alıcağımdan çok pahalıya geliyor PS 5 almayı düşünüyorum. Uzun kullanımda bayar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden baysın hocam? Sen 7/24 CS:GO Valorant LoL oynayan bir insansan oynayacak oyun bulamazsın ancak normal hikayeli oyun oynayan arada LoL CS:GO giren bir oyuncuysan bilgisayardan farkı yok ki sadece gamepad var klavye yerine Gamepad'e alışmanda maksimum 2 haftanı alır CS'siz valosuz yapamam diyorsan Warzone gibi R6 gibi konsoldada çok kaliteli FPS oyunları var.

Neden baysın hocam? Sen 7/24 CS:GO Valorant LoL oynayan bir insansan oynayacak oyun bulamazsın ancak normal hikayeli oyun oynayan arada LoL CS:GO giren bir oyuncuysan bilgisayardan farkı yok ki sadece gamepad var klavye yerine Gamepad'e alışmanda maksimum 2 haftanı alır CS'siz valosuz yapamam diyorsan Warzone gibi R6 gibi konsoldada çok kaliteli FPS oyunları var.

Arkadaş diyor da bir süre oynadım sonra çok baydı falan diye hiç açmadım daha sonra demişti ondan sordum.

Binlerce oyun var oynayabileceğin, neden sıksın ki? Ha tabi sen bilgisayarda CSGO, LoL tarzı oyunları oynayıp pek hikayeli oyun oynamıyorsan aradığın şeyi PS tarafında bulamayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı