PS5 fan sesinin kaç dB olması ideal?

sslzed

Femtopat
Daha fazla  
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar önceki konularımı gördüyseniz beni anlarsınız zaten. Aranızda PS5 kullanıp da daha önce kaç dB'de çalışıyor diye kontrol edenler varsa yazabilirler mi, ben ölçtüğümde konsolla birazcık uzaklık varken 33-34 desibel, dibinden yaptığımda 37-43 arası alıyor değerler normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar önceki konularımı gördüyseniz beni anlarsınız zaten. Aranızda PS5 kullanıp da daha önce kaç dB'de çalışıyor diye kontrol edenler varsa yazabilirler mi, ben ölçtüğümde konsolla birazcık uzaklık varken 33-34 desibel, dibinden yaptığımda 37-43 arası alıyor değerler normal midir?
Normal bence.

Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar önceki konularımı gördüyseniz beni anlarsınız zaten. Aranızda PS5 kullanıp da daha önce kaç DB'de çalışıyor diye kontrol edenler varsa yazabilirler mi, ben ölçtüğümde konsolla birazcık uzaklık varken 33-34 desibel, dibinden yaptığımda 37-43 arası alıyor değerler normal midir?

Normal benimki de öyle hocam.

Stabil olduğunu gösterir bu değerler normal.

Oyuna tıklar tıklamaz açıyor mu peki fanları hocam sizde de bende ana menüde ses yok ancak oyuna girince açıyor ve hiç yükselmiyor neredeyse hep aynı desibellerde.

Peki konsolun arkasının daha yüksek sesli çalışması normal midir hocam 37 42 arasıysa normal değerler arka taraf bir tık daha sesli gibi duruyor

Oyuna tıklar tıklamaz açıyor mu peki fanları hocam sizde de bende ana menüde ses yok ancak oyuna girince açıyor ve hiç yükselmiyor neredeyse hep aynı desibellerde

Evet oyuna girince ses başlar ana menüde oyunu kapatınca ses gider. O ses fan sesi değil zaten bobin sesi "bzz" diye oyuna girince başlıyor. Güç kaynağından geldiği için arka tarafından daha çok gelmesi gayet doğal.

hocam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu sesten bahsediyorum dibinden çektiğim için maruz görün biraz yüksek çıkmış

Şahsen bir sorun yaratıcağını zannetmiyorum havayı oradan attığı için size daha fazla ses geliyormuş gibi olabilir.

Geri
Yukarı