PS5 fiyatları düşer mi?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, PlayStation 5 fiyatları 1 ay önceye kadar 20 bin liradan az değildi. Yılbaşından sonra Teknosa'da 17 bin, Trendyol'da bir satıcıda 16500'e kadar düşmüş. Vergi mi indi fiyat mı indi bilmiyorum ama güzel bir düşüş yaşamışlar. Yazın çalışıp alma planım var o yüzden merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, PlayStation 5 fiyatları 1 ay önceye kadar 20 bin liradan az değildi. Yılbaşından sonra Teknosa'da 17 bin, Trendyol'da bir satıcıda 16500'e kadar düşmüş. Vergi mi indi fiyat mı indi bilmiyorum ama güzel bir düşüş yaşamışlar. Yazın çalışıp alma planım var o yüzden merak ediyorum.
13 bin resmi satış fiyatı. Overgame mağazasını arayıp stok sorun orada bazen stok oluyor

Resmi satıcıların hiç 20K yaptığını görmedim, zaten hep o fiyatlardaydı, N11, Trendyol ve Hepsiburada satıcıları 20K yapmıştı.

Cihaz çıktığı zaman 8K fiyatı vardı, resmi satış fiyatının hiç düştüğünü görmedim. Bekleyeyim derken daha da yükselebilir.

Bu Dolar kuruyla hayır bence yurt dışından getirmeyi deneyebilirsin eğer alacaksan:)

Yeni konular

Geri
Yukarı