PS5+GTX 1060 vs RTX 3060 sistem

Nathann Drake

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Belli bir süre sonra yeni bir PC toplayacağım. Ama PS5'te rahatlık konfor vs açısından ilgimi çekiyor. Tahminen en geç 2023 Ocak gibi alacağım 1. seçenek PS5 ve 2. el GTX 1060 sistem bu seçenekte 1060 edit işlerinde ve günlük kullanım için PS5 oyun için kullanılacak. Bir diğer seçenek 2. el RTX 3060 sistem hem gündelik kullanım hem oyun için kullanılacak. Oyun performansı bakımından PS5 bariz daha iyi götürür gibi ama GTX 1060 ile Adobe After Effects gibi programları kasmadan kullanabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam bence PC ile çok işiniz yoksa 1060 alın oyununuzu PS5'te oynayın, PC de de işinizi yapar takılırsınız ama bence yine de 1060tan daha iyi bir ekran kartı alabilirsiniz 1660 serisi olabilir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Belli bir süre sonra yeni bir PC toplayacağım. Ama PS5'te rahatlık konfor vs açısından ilgimi çekiyor. Tahminen en geç 2023 Ocak gibi alacağım 1. seçenek PS5 ve 2. el GTX 1060 sistem bu seçenekte 1060 edit işlerinde ve günlük kullanım için PS5 oyun için kullanılacak. Bir diğer seçenek 2. el RTX 3060 sistem hem gündelik kullanım hem oyun için kullanılacak. Oyun performansı bakımından PS5 bariz daha iyi götürür gibi ama GTX 1060 ile Adobe After Effects gibi programları kasmadan kullanabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.
Işlemcinizi yeterli buluyorsanız, neden olmasın?

Hocam bence PC ile çok işiniz yoksa 1060 alın oyununuzu PS5'te oynayın, PC de de işinizi yapar takılırsınız.

Hocam hiçbir oyunu açamayan laptopla bile uzun süre kullanımıma rağmen rahatça takılıyorum. Zamanında PS5 aldım ama satmıştım şimdi tekrar aklımı çeliyor merak ettiğim şey yayıncıların yaptığı gibi PC'den yayın açıp PS5'ten oynamak ve Adobe After Effects gibi uygulamaları rahatça kullanabilir miyim?

Hangi çözünürlükte render alacaksınız? 1060 Ekran kartlı sistemin diğer donanımlarını da paylaşırsanız daha iyi olur. Fakat genel olarak 1060 6GB 1080p 60FPS video kurguları için yeterlidir. Bu arada exc. oyunlara çok ilgi duymuyorsanız XSX almanız daha yararlı olur sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı